Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Ігри Незламних» – 2025: спорт, дружба та єдність у Запоріжжі

19 серпня 2025 - 12:00

У Запоріжжі відбулася спортивно-туристична акція «Ігри Незламних – 2025», присвячена Дню Незалежності України. У програмі взяли участь понад 60 учасників молодіжного руху «Байда» з восьми громад Запорізької області. 

Програма включала кілька напрямів: змагання у смузі перешкод, майстер-класи з велосипедного туризму та вправи зі спортивного орієнтування. Переможцями змагань стали представники Василівського, Пологівського, Шевченківського та Дніпровського осередків «Байди». Серед них і 16-річний Богдан Коновалов.

–  В деякі моменти мені було важко, щось не виходило, але я дуже старався. Я взагалі не думав, що зможу посісти перше місце. Для мене це був перший досвід. Усі змагання, смуги перешкод особисто для мене були дуже цікавими. Конкуренція була досить висока, але учасники викладалися на всі сто. Я б дуже хотів, щоб ще були такі події, із задоволенням взяв би участь ще раз, – поділився член Василівського осередку «Байди» Богдан Коновалов.

Учасники змагань мали змогу продемонструвати свої вміння у різних дисциплінах спортивного туризму, відчути командний дух та провести час у дружній атмосфері. 

– «Ігри Незламних – 2025» стали яскравою подією для молоді Мелітопольщини та Запорізького краю, об’єднавши учасників у дусі спорту, дружби та любові до України та ще раз підкресливши важливість єдності та незламності нашої нації, – зазначив керівник управління фізичної культури та спорту  Мелітопольської міської ради  Валерій Газаєв.

Організаторами спортивно-туристичної акції стали Управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради у співпраці із Запорізьким обласним центром туризму та краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та відкритим простором допомоги «Мелітополь Саме тут. Запоріжжя».

 

Читайте також

«12. Земля Героїв»: для школярів проведуть Всеукраїнський онлайн-урок до Дня Героїв

Підприємці Запоріжжя та області!

25 травня – День Райхенфельдської громади

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1551-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 753 удари по 48 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.05.2026

«Біжу за мову»: запоріжці взяли участь в 4-му Всеукраїнському забігу на підтримку української мови

Понад 30 дітей пільгових категорій із Запорізької області відвідали концерт VOLKANOV

Упродовж доби окупанти завдали 867 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Правила безпечної подорожі залізницею

Безоплатна правнича допомога: як українці можуть отримати юридичну підтримку