Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Працювати так, щоб була максимальна користь для України та регіону

14 травня 2010 - 18:07

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Борис Петров під час засідання Комітету з економічних реформ у Запорізькій області, на якому розглянуто стан реалізації першочергових завдань Комітету та плани на найближчий час.

У роботі взяли участь голова обласної ради Павло Матвієнко та його перший заступник Олександр Клепаков.

Борис Петров відразу застеріг присутніх від формального ставлення до роботи Комітету та закликав працювати так, щоб від цього була максимальна користь як для країни, так і для жителів області. Адже Президентом України Віктором Януковичем поставлена стратегічна мета – через 10 років держава повинна увійти в двадцятку найрозвинутіших країн світу, передусім – за стандартами якості життя громадян.

На засіданні прозвітували про проведену роботу: Володимир Кальцев – перший заступник голови облдержадміністрації, заступник голови регіонального комітету - голова робочої групи ”Сталий економічний розвиток, бізнес-клімат та інвестиції”; Геннадій Фукс – заступник голови облдержадміністрації, відповідальний секретар регіонального комітету - голова робочої групи ”Регіональний економічний розвиток” ; Лариса Мєфьодова - заступник голови облдержадміністрації, голова робочої групи ”Технологічна модернізація економіки і розвиток інфраструктури”; Микола Ярмощук - заступник голови облдержадміністрації, голова робочої групи ”Реформа соціальної сфери і підвищення якості життя”; Станіслав Лимарчук - заступник голови-керівник апарату ОДА, голова робочої групи ”Законодавче та інституційне забезпечення реформ”; Вадим Міщанин - начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації, голова робочої групи ”Міжнародні інтеграція і співпраця”.

Володимир Кальцев зазначив, що сьогодні практично завершено перший етап роботи регіонального комітету – підготовку пропозицій до Національної програми реформ, в яких акумульовано кращі напрацювання місцевих управлінців та експертів. Наступним етапом стане початок розробки регіональної програми економічних реформ.

За результатами обговорення прийнято відповідне рішення. Зокрема, до 20 травня необхідно підготов ити увесь пакет пропозицій області до проекту Національної програми економічних реформ та законопроектів. Після оприлюднення проекту Національної програми економічних реформ у тижневий термін поставлено завдання опрацювати його та проаналізувати врахування пропозицій регіонального комітету. А також - організувати проведення протягом місяця конференцій, «круглих столів», дискусій щодо обговорення проекту Програми з відповідних напрямків.

- Поки що рано підбивати підсумки, але сьогодні на засіданні ми побачили, що проведено серйозну копітку роботу, - підкреслив Борис Петров. – І того формалізму, якого я боявся, ми не побачили. Мене це радує. Важливо, щоб цей процес не зупинився. Ми найближчим часом очікуємо появу проекту економічних реформ на державному рівні, який оприлюднимо та будемо працювати на їх реалізацію.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонатах України з ушу та черліденгу

Ветеранський бізнес – 2026: практичний путівник від ідеї до прибутку

Доступна освіта під час війни: запорізькі педагоги опановують нові інструменти інклюзивного навчання

Служба безпеки України повідомила про підозру колаборанту, який очолив незаконний орган окупаційної влади в Енергодарі

Е-рецепту – 7 років: як швидко отримати ліки

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1505-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 804 удари по 43 населених пунктах Запорізької області

Ще 8 одиниць техніки отримала Запорізька область від міжнарожних партнерів

Єдність через мистецтво: на Запоріжжі профінансують творчі проєкти, що згуртовують громаду

Сила бути поруч: у Запоріжжі відбулися капеланські збори

Безпечне місце для щасливого дитинства: у Запоріжжі будують три «підземні» заклади дошкільної освіти