Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Незавершені об’єкти будівництва добудують за участю держави

19 травня 2010 - 16:16

Нарада під головуванням заступника голови Геннадія Фукса за участю будівельних компаній та профільних управлінь

Будівництво та оновлення державної програми доступного житла – будуть головними темами обговорення на сьогоднішній нараді в Міністерстві регіонального розвитку та будівництва в Києві. Від області в нараді візьме участь заступник голови облдержадміністрації Геннадій Фукс.

Пропозиції від області до програми та зауваження будівельників заслухали напередодні, на нараді під головуванням заступника голови за участю будівельних компаній та профільних управлінь.

У 2009 році за рахунок всіх джерел фінансування в області було зведено більше 250 будівель, 7 з яких – багатоповерхові будинки. На сьогодні в області залишається 50 багатоквартирних недобудованих об’єктів. З них 10 мають рівень готовності більше 50 відсотків, 5 об’єктів – більше 70 відсотків готовності. 

Облдержадміністрацією була розроблена Комплексна програма житлового будівництва в Запорізькій області на 2010 рік, за якою планується добудувати близько 5 об’єктів на території області.

За словами заступника голови облдержадміністрації, найбільші шанси закінчити будівництво саме цих 15 об’єктів за участю держави у добудові незавершених багатоповерхівок.

- Сьогодні не зрозумілою залишається ситуація з базовою ціною участі в програмі з добудови незавершеного будівництва. За словами будівельників, мінімальна ціна за якою вони згодні взяти участь у державній програмі з добудови житла – 5,5 тис. грн. за метр квадратний. Міністерство пропонує максимальну цифру на рівні 4,8 тис грн.. за один метр квадратний. Якщо спеціалісти Мінрегіонбуду визначать остаточну ціну не більше 5 тисяч гривень, є загроза, що наші будівельники підуть на повне замороження будівельних  майданчиків – підвів підсумок Геннадій Фукс.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

СБУ затримала агента рф, який готував ворожі обстріли по енергогенеруючих підприємствах України

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади» по-гуляйпільськи: нові партнерства та оздоровлення дітей

«В спорті загартовується не спортсмен, а людина» – заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Тимофєєв

Впродовж доби окупанти завдали 569 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Шість автобусів з Мілану незабаром курсуватимуть вулицями Запоріжжя

Турбота про здоров’я й навчання: у Запоріжжі облаштовують новий цифровий освітній центр у дитячій лікарні

Запорізька область та Фонд «Ященко»: старт нової співпраці