Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Ветеранська політика

1 500 грн щокварталу: як працює програма «Ветеранський спорт»

14 січня 2026 - 10:00

Щокварталу ветерани та ветеранки можуть отримати 1 500 грн на заняття спортом та оздоровчі активності. Програма «Ветеранський спорт» допоможе зробити перший крок до фізичного відновлення. Про це нагадує Міністерство у справах ветеранів України

Коли потрібно подати заявку?

Реєстрація триває з 1 по 20 січня включно. Якщо у IV кварталі 2025 року кошти вже були використані – повторно подавати заявку не потрібно, виплата надійде автоматично. 

Хто може долучитися?

Ветерани та ветеранки, а також учасники бойових дій з інвалідністю віком від 18 років, за умови внесення даних до Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ).

Коли потрібно використати кошти та що буде, якщо ними не скористатися?

Виплату варто витратити до кінця кварталу, в якому їх нарахували. Якщо ви не витратили жодної гривні – кошти повертаються до Мінветеранів, а участь у програмі припиняється. Щоб знову отримати виплату, потрібно подати нову заяву. А якщо використали тільки частину коштів – невикористаний залишок повертається до Мінветеранів, але участь у програмі продовжується, і наступного кварталу надійде нова виплата.

Кошти можна використати у спортивних закладах, які працюють офіційно.

Читайте також

Центр рекрутингу української армії в Запоріжжі відзначив другу річницю створення

Кулінарія, арт-терапія та піклування про своє здоров’я: у Запоріжжі організували майстер-класи для людей 60+

Як в Запорізькій області вирішують проблеми ВПО

Державний ваучер на освіту – можливість здобути нову професію

Почути знову: як ветерани та ветеранки можуть безоплатно отримати сучасні слухові апарати

Безбар’єрна мобільність: ветерани з інвалідністю отримають компенсацію за переобладнання авто

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»

«Я хочу допомагати людям»: ветеран Роман Чернєв підтримує побратимів на шляху до цивільного життя.

Запорізьких ветеранів запрошують долучитися до консультативного органу при Мінветеранів

Кешбек на пальне: держава запускає новий інструмент підтримки

Загалом упродовж доби окупанти завдали 864 удари по 40 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1485-го дня війни