Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада запросила ЗМІ до діалогу

25 травня 2010 - 15:56

Голова обласної державної адміністрації Борис Петров провів зустріч з головними редакторами провідних засобів масової інформації у Запорізькій області.

- Одне з перших завдань, яке поставив Президент України Віктор Янукович перед головами облдержадміністрацій – забезпечити відкритість та прозорість у роботі. Я, як керівник області, маю забезпечити журналістам вільний доступ до інформації. З цією метою ми проводимо щотижневі прес-конференції. Однак, для плідної співпраці необхідно підтримувати діалог. Тому сьогодні ми сподіваємось почути ваші пропозиції та побажання щодо подальшої взаємодії обласної влади із засобами масової інформації, - звернувся до керівників ЗМІ голова облдержадміністрації Борис Петров.

За словами головного редактора газети «Мрія» Валерія Фоменка, очільник регіону та фахівці облдержадміністрації оперативно надають відповіді на всі запити журналістів. Та існує коло проблем, вирішенню яких міг би посприяти глава обласної виконавчої влади. Зокрема, це вирішення питання монополізації ринку роздрібного продажу газет у Запоріжжі.

- Я детально вивчу ситуацію і буду шукати конкретну відповідь на це запитання у керівника міської виконавчої влади, - пообіцяв Борис Петров.

Одним з найбільш болючих питань залишається процес роздержавлення ЗМІ, який обговорюється ще з 2003 року. Тут думки керівників засобів масової інформації розійшлися. Одні вважають, що цей процес необхідно завершити якнайскоріше, інші – переконані, що цього не можна допустити.

- Роздержавлення ЗМІ – це процес, на який маємо впливати ми з вами. Необхідно вивчити законодавчу базу, зібратись і прийняти конкретне рішення. Якщо треба – будемо ініціювати законопроект, - зазначив очільник регіону.

Власний кореспондент інформагентства «Укрінформ» Лілія Клименко звернулась до Бориса Петрова з проханням лобіювати зустріч запорізьких журналістів з Президентом України.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Порушили право на доступ до публічної інформації: де отримати допомогу

Російську мобілізацію готують на осінь, якраз після імітації парламентських виборів – звернення Президента

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 962 удари по 52 населених пунктах Запорізької області

У закладах охорони здоров'я Запоріжжя доступна безоплатна вакцина від вірусу папіломи людини

Два тижні без тривог і поруч із друзями: діти Степногірської громади відпочили на Рівненщині

Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів: роз’яснює ДСНС

Як подати запит на отримання публічної інформації

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1011 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності