Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини про діяльність Офісу

ЮНІСЕФ – Запоріжжя: підсумки партнерства та нові кроки вперед

18 лютого 2026 - 18:40

Для Запоріжжя – знак довіри, для команди ЮНІСЕФ – підсумок великої спільної роботи. Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мунір Мамедзаде з робочою поїздкою відвідав регіон.

За 2025 році обсяг інвестицій ЮНІСЕФ у Запорізькій області перевищив 19,7 млн доларів США – майже вдвічі більше запланованого. 

– Для мене велике задоволення знову бути тут. Ми бачимо реальні результати нашої співпраці. 2025 рік став рекордним за обсягом інвестицій, але це не лише про фінансування. Це про лідерство, співфінансування з боку області та відповідальність. Ми працюємо на багатьох напрямах – від захисту дітей і підтримки дітей з інвалідністю до водопостачання, освіти та відновлення. І я радий, що ЮНІСЕФ зміг бути частиною змін у цих сферах, – наголосив  Мунір Мамедзаде.

Делегація оглянула масштаби руйнувань, спричинені ворожими обстрілами на одному з енергооб’єктів. Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні також ознайомився з роботою міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. Повністю оновлений травматологічний корпус устаткований сучасним обладнанням й щодня надає допомогу сотням пацієнтів.

– Я був тут кілька разів під час ремонту, бачив різні етапи. І зараз можу впевнено сказати: це одна з найкращих лікарень в Україні, які я бачив за цей час. Рівень оснащення та зручності справді вражає, – зазначив голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Очільник Запорізької області Іван Федоров подякував Муніру Мамедзаде та команді ЮНІСЕФ за системну співпрацю.

– Для Запоріжжя ЮНІСЕФ – це більше, ніж міжнародна організація, це надійний партнер у спільній роботі. Ваші програми – це про захист дітей, якісну освіту, тепло в домівках. Ваша допомога – це  інвестиції в майбутнє нашого регіону, а відповідно й України. Ми вдячні за довіру й готовність бути поруч. Впевнений, що наше партнерство продовжиться. Основні пріоритети нашої співпраці на 2026 рік залишаються незмінними: підготовка до зими, захист прав дітей, безпечна освіта, якісна охорона здоров’я, облаштування просторів для дітей в лікарнях та підтримка молодіжних центрів, – підсумував Іван Федоров.

Читайте також

Запорозькі тулумбаси – у Національному переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України

Другий турнір з гольфу серед ветеранів та ветеранок: стартувала реєстрація

Шахрайство зі штучним інтелектом: як розпізнати загрозу

Більше дітей матимуть право на відповідального дорослого поруч: набув чинності Закон України «Про наставництво»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 851 удар по 51 населеному пункту Запорізької області.

Волонтери, благодійники й обласна влада координують роботу для допомоги людям

СБУ та Нацполіція затримали палія, який на замовлення російських спецслужб намагався підпалити державну установу в Запоріжжі

В області оновили критерії для критично важливих підприємств: що потрібно знати

До Данії – за новими враженнями: діти Захисників і Захисниць із Запорізької області повернулися з відпочинку

Запорізькі енергетики за тиждень повернули світло понад 87 тисячам споживачів

Пляжний волейбол, академічне веслування та легка атлетика: перемоги запорізьких спортсменів