Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі металурги налаштовані на акції протесту

31 травня 2010 - 20:15

Голова правління ВАТ «Запорізький завод феросплавів» Павло Кравченко та в.о. голови правління ВАТ «Дніпроспецсталь» Віталій Корнієвський

За результатами наради в голови облдержадміністрації Бориса Петрова щодо ситуації в Балці Середня управління у справах преси та інформації організувало зустріч голови правління ВАТ «Запорізький завод феросплавів» Павла Кравченка та в.о. голови правління ВАТ «Дніпроспецсталь» Віталія Корнієвського з представниками засобів масової інформації.

Віталій Корнієвський зазначив, що в цій ситуації підприємства зазнають збитків.

- Нам потрібні відвали, інакше доведеться зупинити виробництво, - заявив керівник «Дніпроспецсталі».

- Зараз ми розміщуємо шлаки в аварійних місткостях, що передбачені для використання у випадку якихось аварійних катаклізмів чи поломки залізниці. Але ми не зможемо тримати їх там постійно: у запасі ми маємо не більше місяця. Та й для відновлення цих місткостей знадобиться не один місяць, - підкреслив Павло Кравченко.

На зустрічі з журналістами керівники підприємств заявили, що якщо їм протягом тижня не повернуть Балку Середню, то їхні працівники готові до більш радикальних дій у Запоріжжі та Києві. Зокрема, Віталій Корнієвський зазначив, що якщо до 8 червня ситуація не зміниться, то близько 5 тисяч заводчан пікетуватимуть облдержадміністрацію, обласне управління внутрішніх справ та прокуратуру області. Також на 9 червня запланована акція протесту майже тисячі запорізьких металургів у Києві.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Василівський район: виклики, здобутки та плани

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Запорізькій області стартує реєстрація на щорічну всеукраїнську акцію

Для військових та їхніх родин розширили соціальний супровід

Імена, що назавжди залишаться поруч

Спорт, який розвиває фізичні та психологічні якості: у Запоріжжі ветерани можуть безоплатно займатися греко-римською боротьбою

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 432 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1225-го дня війни

Освітній проєкт «Еліта UFuture»: тисяча школярів Запорізької області відвідають кращі підприємства України

«Війна принесла безліч болючих проблем, але й згуртувала нас», – голова Пологівської РДА Артур Крупський про життя громад Пологівщини

Запоріжжя відзначило День податківця України: кращі співробітники податкової отримали нагород

Героям – шана, ветеранам – підтримка: рішення Координаційної ради при ЗОВА