Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Онлайн-ризики і підтримка дітей, які зазнали насильства в інтернеті: запорізьких соцпрацівників запрошують взяти участь в опитуванні

17 травня 2026 - 12:00

ГО «Гідність онлайн» запрошує соціальних працівників долучитися до всеукраїнського опитування, присвяченого темі онлайн-ризиків і підтримки дітей, які зазнали насильства в інтернеті.

Мета опитування:

  • вивчити досвід та потреби соціальних працівників у роботі з випадками онлайн-насильства серед дітей та підлітків;
  • визначити, яких знань, методик і матеріалів бракує фахівцям для ефективного реагування;
  • зібрати пропозиції для створення фахових онлайн-курсу та подальших навчань для соціальних працівників з теми онлайн-ризиків та насильства над дітьми.

 

В опитуванні можуть взяти участь соціальні працівники, які працюють в закладах та установах, підпорядкованих Національній соціальній сервісній службі України.

Заповнення анкети займає 10-15 хвилин, форма – тут. Усі відповіді анонімні. Отримані дані будуть використані виключно з науково-дослідною та освітньою метою – для формування навчання у різних форматах для соціальних працівників. 

Опитування є частиною проєкту  ГО «Гідність онлайн» «Strengthening Social Support for Children Vulnerable to Online Risks», який реалізується за підтримки World Childhood Foundation.

 

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.05.2026

У Запоріжжі вшанували пам’ять жертв політичних репресій та сучасного російського терору

Сім людей поранені внаслідок ворожих атак по Запоріжжю, Пологівському та Запорізькому районах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.05.2026

Наука, яка працює для людей: у Запоріжжі відзначили науковців до професійного свята

Упродовж доби окупанти завдали 850 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області

Запорізькі спортсмени тріумфували на чемпіонатах Європи з богатирського багатоборства та ушу

Якимівська громада відзначає 9 річницю створення

Новоолександрівській громаді – 8 років: громада, яка продовжує жити й розвиватися

«Сім’я – коріння нашої сили»: в Запоріжжі організували родинне свято

«Найголовніше – бачити своїх дітей щасливими», – багатодітна мама Юлія Біли

Понад 57 тисяч споживачів – знову зі світлом