Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров: «Свобода слова – це насамперед свобода правди»

15 червня 2010 - 16:31

Сьогодні губернатор Запорізької області Борис Петров привітав місцевих журналістів із виходом в світ антології запорізької журналістики «Пером та словом».

У своєму виступі під час презентації книги він зазначив, що ця назва нагадала йому про роман В.Пікуля «Пером та шпагою», за мотивами якою було знято однойменний фільм. «Інколи гостре слово журналіста може вколоти сильніше ніж шпага, - відзначив Борис Петров, - Тож треба бути обережнішими у використанні слів. Я нормально ставлюся до критики, якщо вона об’єктивна і я «за» критику, «за» свободу слова. Свобода слова – це насамперед свобода правди. І я проти свободи брехні, проти того, щоб людину без причини поливали брудом. Зараз багато чуємо звинувачень в адресу влади про тиск на журналістів та цензуру. У Запорізькій області таких фактів немає і я прошу Вас повідомляти про такі випадки, ми будемо розбиратись із кожним», - пообіцяв голова облдержадміністрації.

Борис Петров зазначив, що публікація такого видання – добра традиція, адже це спадок майбутнім поколінням, особливо юним журналістам.

Щиру вдячність губернатору області а також членам редакційної колегії, що працювали над книгою, висловив голова Національного союзу журналістів України Іван Лубченко, що також був почесним гостем на презентації.

 

Вікторія Щаннікова, стажер на посаду радника голови облдержадміністрації

Читайте також

Як отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни онлайн

У Запоріжжі пропонують в оренду нежитлові приміщення державної власності

Наближається пожежонебезпечний період: рятувальники закликають до пильності

Мінекономіки України запустило чат-бот для інвесторів індустріальних парків

Мінекономіки презентувало підприємцям платформу «Пульс» для оцінювання держпослуг онлайн

«Ми хочемо переконатися, що світ знає, що Хобокен з Україною», – мер Равіндер Сінгх Бхалла

У Запоріжжі скасували закупівлю за підсумками моніторингу Держаудитслужби

«Ми хочемо переконатися, що світ знає, що Хобокен з Україною», – мер Равіндер Сінгх Бхалла

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.03.2025

Впродовж доби окупанти завдали 519 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Цифрова система для інвестицій: у Запоріжжі понад 70 фахівців місцевого самоврядування поглибили свої знання про платформу DREAM

В Запорізькій області реформують психоневрологічні інтернатні установи соціального захисту населення