Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Українські громадяни все більше долучаються до усиновлення

16 червня 2010 - 15:18

В облдержадміністрації  відбулося чергове засідання обласної координаційної ради з питань соціального захисту неповнолітніх, на якому підбито підсумки роботи з початку року.

Як зазначила у  доповіді начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Заіц, на території  на даний час проживає понад 290 тисяч дітей. З них 4742 дитини - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, підлягають усиновленню 1839 дітей. Станом на звітну дату усиновлено 76 дітей, причому порівну – по 38 - громадянами України та іноземними громадянами. Це свідчить про зростання залучення наших співвітчизників до справи усиновлення.

За  останні три роки набули розвитку альтернативні форми сімейного влаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  На нині в  області функціонує  129 прийомних сімей, в яких виховується 229 дітей, а також 9 дитячих будинків сімейного типу, які прийняли 61 дитину. У поточному році  створено 7 прийомних сімей у Приазовському,  Вільнянському, Михайлівському, Оріхівському, Куйбишевському, Гуляйпільському та Якимівському районах, в які влаштовано на виховання та спільне проживання  12 прийомних дітей  та поповнено вже існуючі прийомні  сім’ю  двома дітьми в Гуляйпільському та Бердянському  районах.  Всього за чотири місяці влаштовано  до прийомних сімей 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.   

 

 

За матеріалами служби дітей

Читайте також

В Запоріжжі провели руханку до Всесвітнього дня вишиванки

Імена, що назавжди у серцях: у Запоріжжі вшанували пам’ять 85 полеглих Захисників та Захисниць України

«Молодіжна столиця України – 2026»: триває прийом заявок на участь у конкурсі для громад

Зроблено в Україні: можливості для українського бізнесу

Все про вишиванку: перевірте свої знання

Напружена гра та сильні суперники: визначено переможця «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1546-го дня війни

Запоріжжя квітне вишиванками: містяни розповіли, чому обирають традиційний національний одяг

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 909 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

Підприємці Запоріжжя та області!

Фотоконкурс до двадцятиріччя Всесвітнього дня вишиванки: триває прийом творчих робіт