Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Керівники територій мають вирішувати проблеми громадян, а не займатись політикою - Борис Петров

30 червня 2010 - 16:15

Адміністрації Президента України

Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Борис Петров знаходиться з робочою поїздкою у Києві. Зокрема, очільник області провів низку зустрічей щодо фінансування регіональних проектів та звітував про проведену роботу в Адміністрації Президента України.

«Я звітував в Адміністрації, а наступного тижня буду звітувати у Кабінеті Міністрів, - повідомив Борис Петров. - Заплановано зустріч з Прем’єр-міністром на тему розв’язання актуальних проблем Запорізької області. Це стосується будівництва мостових переходів через Дніпро, стану автодорожнього переїзду через греблю ДніпроГЕС та ін. Ці питання потребують термінового вирішення і, незважаючи на доволі важке фінансове становище в країні, ми маємо підтримку на державному рівні, вже надходять кошти на вирішення першочергових проблем Запорізької області».

В цілому простежується позитивна динаміка за усіма показниками соціально-економічного розвитку регіону, втім, голова Запорізької ОДА зауважив, що керівникам на територіях області сьогодні слід менше думати про можливі вибори, а зосередитись на розв’язанні нагальних проблем території. Це в першу чергу - вирішення соціальних питань громади, а також фінансова складова – наповнення бюджетів.

«Ми працюємо з керівниками податкової над цими питаннями, тому що є резерви в цьому напрямку. На жаль, не всі розуміють, що ситуація змінилась, що необхідно переорієнтуватись, адже останні п’ять років ситуація була некерованою. Людей не цікавила ані держава, ані податки, їх цікавила тільки власна кишеня. Податки необхідно збирати законно, згідно чинного законодавства. Ми докладаємо чималих зусиль, щоб змінити ситуацію, і нам це вдається», - заявив Борис Петров.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Компенсації, гранти та пільгові кредити: підприємцям Запоріжжя розповіли про актуальні програми фінансової допомоги

Захист для водіїв і пасажирів: у Запоріжжі на дорогах встановлюють антидронові сітки

Із Запорізького краю до норвезьких фіордів: 15 молодих людей побували в Осло

17 ворожих атак за тиждень: енергетики відновлюють пошкоджені мережі Запорізької області

Modern Learning Spaces: у 4 закладах освіти Запоріжжя розпочато облаштування сучасних лабораторій і навчальних кабінетів STEM-напрямів

СБУ викрила у Запоріжжі лікаря, який за $10 тисяч обіцяв оформити інвалідність

Відкрито набір на ювілейний потік програми Generation+

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.08.2026

Будуть посилені наші позиції на Донеччині завдяки двом оновленим угрупованням – звернення Президента

Загалом упродовж доби окупанти завдали 861 удар по 53 населених пунктах Запорізької області

Від ідеї до рішення: Регіональний молодіжний конгрес продовжує серію навчальних сесій у Запорізькій ОДА

Спільні сенси – спільне майбутнє: педагогів відзначили за внесок у розвиток освіти Запорізького краю