Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Керівництво області опікується долею підводного човна «Запоріжжя»

26 липня 2010 - 11:29

Підводний човен  «Запоріжжя»

За дорученням голови облдержадміністрації Бориса Петрова його заступник Станіслав Лимарчук взяв участь у святковому воєнно-морському параді, який пройшов у Севастополі минулих вихідних, та побував на українському підводному човні  «Запоріжжя».

У Запорізькій області склалася традиція – керівництво облдержадміністрації вже багато років опікується долею підводного човна  «Запоріжжя». Тож, заступник голови-керівник апарату ОДА Станіслав Лимарчук завітав на палубу єдиного українського підводного човна та поспілкувався з його екіпажем.

За словами посадовця, субмарина «Запоріжжя» вже стоїть на воді, правда поки що тільки у ремонтній базі – екіпаж активно проводить роботи по переоснащенню човна для його занурення під воду. Всі ці підготовчі роботи планують завершити протягом 3-4 місяців. Від імені голови обласної державної адміністрації Станіслав Лимарчук вручив членам екіпажу подарунок – ноутбук.

- Служба у підводному човні не схожа на всі інші. Це престижно, та, разом з тим, і дуже складно. Там екіпаж постійно перебуває у невеличкому замкненому приміщенні, що є неприроднім для людини взагалі. Тому, ми маємо докласти всіх зусиль, щоб забезпечити для них комфортні умови роботи, найкращу техніку, - поділився враження Станіслав Лимарчук.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 974 удари по 56 населених пунктах Запорізької області

Символ нашої стійкості: запорізькі спортсмени підкорюють європейські п’єдестали

Вступ-2026 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій: що потрібно знати вступникам

Пам’ятати щодня: запорізька молодь нагадує про надвисоку ціну свободи

Голос молоді Запоріжжя: в області створили Регіональний молодіжний конгрес

«Голос державності»: у Запоріжжі відзначили День Української Державності особливою мистецькою подією

В Україні запускають програму «Будиночки в селі»: хто з ВПО зможе безоплатно отримати житло

Безпека запоріжців: у місті посилюють систему сповіщення про повітряні загрози

У Запоріжжі біля «Дерева пам’яті» вшанували полеглих Захисників і Захисниць України

Мужність, професіоналізм та відданість: 15 липня – День українських миротворців

Історія, традиції та відповідальність за майбутнє: 15 липня – День Української Державності