Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжжя заборгувало підприємствам теплокомуненерго 225 млн. гривень

27 липня 2010 - 17:33

Голова облдержадміністрації під час розмови з міським головою

Голова облдержадміністрації  зазначає, що левова частка  заборгованості  регіону перед підприємствами теплокомуненерго належить Запоріжжю і становить 225 млн. гривень з 270 млн. загального боргу області.  

Борис Петров під час зустрічі з Євгеном Карташовим звернув увагу міського голови на те, що опалювальний сезон не за горами і з боргами треба розрахуватися негайно.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Перевір здоров’я вчасно: Запорізька область долучається до запуску нової державної медичної програми

«Моя оцінка – 12 з 10»: ще одна «підземна» школа в Запорізькій області відкрила свої двері для учнів

Освіта без пауз: школярі Запорізької області продовжать навчатися очно зі змішаним режимом

Енергоефективність – наша спільна відповідальність

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.01.2026

Упродовж доби окупанти завдали 795 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1422-го дня війни

Майже 45 мільйонів гривень зекономлено на закупівлі пального: результати моніторингу робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Прифронтове Запоріжжя як приклад кризової стійкості: представники Посольства та Центру антикризового управління Латвії – з робочою поїздкою в регіоні

Дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Запорізькі енергетики оперативно відновлюють електропостачання попри ворожі обстріли і складні погодні умови

Повернутися «додому»: учні школи № 87 чекають на відкриття своєї «підземної» школи