Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Результати зустрічі голови облдержадміністрації із Прем’єр-міністром

3 вересня 2010 - 14:45

2 вересня, відбулася зустріч голови ОДА Бориса Петрова з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим. Керівник Запорізької області обговорив з головою Уряду ряд актуальних питань, зокрема, хід виконання розпорядження Кабінету Міністрів про погашення заборгованостей із заробітної платні до кінця поточного року. Борис Петров доповів Азарову про ускладнення у виконанні доручення Кабінету Міністрів про виплату заборгованостей із заробітної платні. Вони стосуються підприємств, на яких відбуваються процедури банкрутства.

- Головна мета уряду, - наголошує Борис Петров, - погашення заборгованості перед людьми. Проте, існують певні проблеми із виконанням розпорядження Кабінету Міністрів. Це підприємства-банкрути, впливати на які виконавча влада не може. Що ж стосується економічно активних підприємств, то в цьому напрямку облдержадміністрація активно виконує свої зобов’язання і має перспективи закрити борги згідно плану, до кінця року.

Крім того, голова обласної державної адміністрації повідомив про те, що Прем’єр-міністр підтвердив наміри Уряду про виділення коштів на остаточне завершення реконструкції Кушугумської школи, обласної дитячої лікарні. А також, про погашення компенсації за перевезення пільгових пасажирів Запоріжелектротрансу.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Енергоефективність – наша спільна відповідальність

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.01.2026

Упродовж доби окупанти завдали 795 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1422-го дня війни

Майже 45 мільйонів гривень зекономлено на закупівлі пального: результати моніторингу робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Прифронтове Запоріжжя як приклад кризової стійкості: представники Посольства та Центру антикризового управління Латвії – з робочою поїздкою в регіоні

Дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Запорізькі енергетики оперативно відновлюють електропостачання попри ворожі обстріли і складні погодні умови

Повернутися «додому»: учні школи № 87 чекають на відкриття своєї «підземної» школи

Упродовж доби окупанти завдали 876 ударів по 27 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.01.2026

Гімн України – символ, що єднає покоління та гартує незламних