Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров ініціює державні заходи з погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-банкрутах

14 вересня 2010 - 11:53

Взявши участь у роботі  Всеукраїнської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, що регулярно збирається  на свої засідання у Києві, заступник очільника регіону Микола Ярмощук  за дорученням голови обласної державної адміністрації Бориса Петрова  вніс пропозицію про проведення окремих слухань щодо ситуації, що склалась на підприємствах-банкрутах.

- Працівники таких підприємств - найбільш вразлива категорія, - зазначив посадовець. -  З огляду на те, що заборгованість із заробітної плати в регіоні спільними зусиллями нам вдалося вже майже повністю подолати  на підприємствах комунальної власності і  практично на половину -  на економічно активних підприємствах, банкрути  залишаються основним  джерелом  соціального напруження. Тож регіональна  влада  тримає ситуацію на таких підприємствах під прискіпливим  контролем. Та, на жаль, у нас немає достатніх важелів і повноважень, щоб остаточно розв’язати цю проблему. До речі, аналогічна ситуація склалася на всіх територіях України. Йдеться ж про благополуччя простих людей. Тому голова облдержадміністрації  Борис  Петров  ініціював роботу з підприємствами-банкрутами на державному рівні.

Микола Ярмощук також повідомив, що на нараді відмічалося: Запорізький регіон  серед областей України посідає провідні позиції  у питанні повернення боргів   із заробітної плати.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Від підготовки кваліфікованих фахівців залежить стійкість громадян і держави загалом», – регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Сергій Дружинін

Енергопідтримка для ОСББ: доступні гранти до 4 млн грн та пільгові кредити

Безпека та комфорт для всіх: в одній із запорізьких лікарень відремонтували укриття та підвищили безбарʼєрність

Від потреб до рішень: у Запоріжжі презентували результати першого опитування ветеранів

Турбота про кожного: у Запорізькій ОДА провели чергову гарячу лінію для жителів області

Стартував прийом заявок на компенсацію вартості агротехніки українського виробництва для бізнесу та комунальних підприємств

За матеріалами СБУ засуджено трьох колаборантів, які працюють на державу-агресора

Загалом впродовж доби окупанти завдали 808 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1467-го дня війни

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.03.2026

Змішані єдиноборства, дзюдо та богатирське багатоборство: поєдинки спортсменів на міжнародній арені