Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Кремнійполімер» направив 4 мільйони гривень на погашення заборгованості із зарплатні

8 жовтня 2010 - 14:58

На державному підприємстві «Кремнійполімер» погасили заборгованість перед працівниками за 2009 рік по жовтень включно. Про це сьогодні повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Борис Петров. Станом на 1 жовтня поточного року загальна сума боргу із заробітної плати на цьому підприємстві становила майже 12,5 мільйона гривень. Перед Пенсійним фондом – більше 19 мільйонів,  ще 25,6 мільйонів - за спожиту електроенергію.

- У питанні погашення боргів із зарплатні найбільші проблеми на підприємствах державної форми власності, що перебувають у стані банкрутства, - коментує Борис Петров. - Кілька з них мають мільйонні борги. Це  «Кремнійполімер», «Радіоприлад», «Бердянський державний завод скловолокна». Частково розрахуватись з працівниками «Кремнійполімеру» вдалося за рахунок коштів, що отримали від продажу електропідстанції «Полімерна». Понад чотири мільйони гривень планують спрямувати саме на погашення боргів із заробітної плати.

Розрахунки з працівниками мають проводитись у першу чергу, переконаний Борис Петров. Втім, за його словами, на підприємстві планують також спрямувати більше 500 тисяч гривень на задоволення позовних заяв і 950 тисяч - на сплату податку на додану вартість.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

Підприємці Запоріжжя і області!

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.09.2025

У Запоріжжі ветерани війни змагалися у першому обласному турнірі з шахів

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: діти з тимчасово окупованого Дніпрорудного відпочили на Київщині

Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року

У центрах обслуговування клієнтів «Запоріжжяообленерго» дбають про доступність для споживачів

Впродовж доби окупанти завдали 449 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1292-го дня війни

Війна не зупинила їх: у Запоріжжі нагородили тих, хто не боїться ризикувати та розвиває регіон

Кабмін посилює підтримку аграріїв на прифронтових територіях: оптимізація грантів і нові дотації

Нові можливості для жінок у сфері логістики: стартує проєкт з підготовки та працевлаштування