Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада продовжує проводити соціальні ярмарки для населення

25 жовтня 2010 - 13:21

Обласна влада продовжує проводити соціальні ярмарки для населення

Про це під час щотижневої оперативної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації доповів начальник головного управління агропромислового комплексу ОДА Володимир Журавльов.

Як повідомив посадовець, 23 жовтня у всіх містах обласного підпорядкування пройшли соціальні ярмарки. Тільки у Запоріжжі продукцію реалізовували 52 підприємства з дев’яти районів регіону.

Ціни на ярмарку були на 15-25% нижчі, ніж на ринках області. Зокрема, яйця можна було придбати за 5.70 грн. за 10 шт., олію – за 9.00 грн., борошно – 3.15 грн./кг., ковбасні вироби коштували від 17.00 грн. до 55.00 грн./кг, м'ясо куряче – 15.40 – 17.00 грн./кг. Широко на ярмарку були представлені овочі – картопля – 4.80 грн./кг., морква й капуста – 3.00 грн./кг., буряк – від 2.50 грн./кг..

У ході наради керівництво облдержадміністрації запевнило, що запоріжці й надалі можуть розраховувати на регулярне проведення соціальних ярмарків.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

45-річний чоловік отримав поранення внаслідок ворожої атаки по Василівському району.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1162-го дня війни

Події квітня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

У Запоріжжі встановили ще одну когенераційну установку за підтримки GIZ

Вступна кампанія-2025: учасники бойових дій можуть скористатися пільгами при вступі до закладів освіти

Запорізька область впроваджує нову філософію ветеранської політики

Свобода руху тих, хто захищав свободу України: у Запоріжжі ветеранам безоплатно встановили спортивні протези

Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» допоміг прифронтовій Михайлівській громаді знайти партнерів

Світ має знати: на онлайн-платформі «Свідок» запоріжці можуть поділитися свідченнями та спогадами про війну

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.04.2025

Свобода руху тих, хто захищав свободу України: у Запоріжжі ветеранам безоплатно встановили спортивні протези

Загалом упродовж доби окупанти завдали 616 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області