Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі працює одна з найстаріших в Україні організація співвласників багатоквартирних будинків

28 жовтня 2010 - 14:36

В облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему «Перспективи роботи й активізація процесу створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», у роботі якого взяла участь заступник голови ОДА Лариса Мефьодова.

Розпочався «круглий стіл» з урочистої частини – заступник голови ОДА Лариса Мефьодова привітала членів правління громадської організації «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» з 12-річчям та вручила її лідеру – голові правління Людмилі Шанц Почесну грамоту обласної державної адміністрації.

Запорізька громадська організація «Вікторія» - одна з найстаріших в Україні, до складу якої наразі входить 200 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

За словами Лариси Мефьодової, організація накопичила не тільки великий інтелектуальний потенціал, а й досвід роботи з різними комунальними структурами. Крім того, «Вікторія» активно підтримує зв'язок з аналогічними організаціями у Бердянську та Мелітополі.

Заступник голови облдержадміністрації підкреслила, що створення ОСББ – один з пріоритетних напрямків реформування галузі ЖКГ, однак жителі регіону не поспішають брати свої будинки у приватну власність.

У ході засідання «круглого столу» голова правління громадської організації «Вікторія» Людмила Шанц детально роз’яснила переваги та труднощі, які можуть стати на шляху жильців, які вирішили створити ОСББ.

Зокрема, учасники заходу підкреслювали значимість партнерського ставлення обласної влади до членів ОСББ. Також начальник управління ЖКГ ОДА Дмитро Свіркін зазначив, що гроші на ремонти будинків в першу чергу виділятимуться тим будинкам, жителі яких створили ОСББ. Це обумовлено тим, що власники будинку зацікавлені у тому, щоб ремонтні роботи  проведилися якісно, будуть відповідально підходити до пошуку підрядників, а це забезпечить дійсно ефективне використання бюджетних коштів.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Голос молоді Запоріжжя: в області створили Регіональний молодіжний конгрес

«Голос державності»: у Запоріжжі відзначили День Української Державності особливою мистецькою подією

В Україні запускають програму «Будиночки в селі»: хто з ВПО зможе безоплатно отримати житло

Безпека запоріжців: у місті посилюють систему сповіщення про повітряні загрози

У Запоріжжі біля «Дерева пам’яті» вшанували полеглих Захисників і Захисниць України

Мужність, професіоналізм та відданість: 15 липня – День українських миротворців

Історія, традиції та відповідальність за майбутнє: 15 липня – День Української Державності

15 липня – День створення Біленьківської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1031 удару по 58 населених пунктах Запорізької області.

Вступна кампанія – 2026: абітурієнтам Запорізької області нагадали про ключові етапи подання заяв

«Наше завдання – зробити так, щоб жоден Захисник чи Захисниця не залишився сам на сам зі своїми проблемами», – заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько