Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області проголосували вже 35,17 % виборців, а у Запоріжжі - 30,7%

31 жовтня 2010 - 18:56

Про це повідомив начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Андрій Іванов.

Станом на 17.00 явка виборців на дільниці складала 35,17 % у регіоні та 30,7 % - у Запоріжжі. Найбільша активність в обласному центрі спостерігалася у Хортицькому районі (32,57%), а найнижча - у Заводському районі (27,96%).

Андрій Іванов відзначив, що деякі ускладнення виявлено у Ленінському районі, де  два кандидати від партії «Народна влада» мали балотуватися по 37 і 38 округах, натомість опинилися в одному окрузі. Над розв’язанням цієї ситуації наразі працюють юристи.

Також журналісти мали можливість поспілкуватись і з головою Комунарської райадміністрації Юрієм Пелихом, який окреслив хід виборчого процесу на ввіреній йому території. У районі зареєстровано 106753 виборці, з них голосують  вдома 1495 чоловік. Явка виборців на території району складала 29,74 %. За словами Юрія Пелиха, грубих порушень закону про вибори не зафіксовано.  Претензії посадовець висловив до низького рівня підготовки юристів та спостерігачів від деяких політичних партій. Однак, суттєво вплинути на результат виборів ці фактори, як зазначив Пелих,  не зможуть.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Тиша та спільна пам’ять: у Запоріжжі вшанували памʼять жертв Голодоморів

Роздольська громада Запорізької області відзначає 8-річчя з дня створення

«Вражений, що ви залишаєтеся орієнтованими на майбутнє навіть у найважчі часи», – Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегія в Україні відвідав Запорізький край

Дім, що починається з любові: велика прийомна родина отримала житло у Запоріжжі

Упродовж доби окупанти завдали 530 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1367-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.11.2025

Свобода як відповідальність: головний урок наших революцій

«Безпека дітей – головне! Офлайн навчання школярів означає, що батьки залишаються в Запоріжжі працювати і творити майбутнє України», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України Тетяна Бережна

«Діалог влади і бізнесу»: на яку підтримку від держави можуть розраховувати запорізькі підприємці

«У Запоріжжі почула багато пропозицій, які трансформуємо в урядові рішення», – Віцепрем’єр-міністерка з гуманітарної політики України – Міністерка культури України – з робочою поїздкою у Запоріжжі

Ніч, що знову розбила тишу: Запоріжжя оговтується після ворожого удару ФАБом по Шевченківському району