Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Школа майбутнього» - відповідь сучасним викликам у педагогіці

22 листопада 2010 - 09:35

«Школа майбутнього» - відповідь сучасним викликам у педагогіці

Підсумковий етап обласного фестивалю-конкурсу «Школа майбутнього» зібрав у Запорізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості педагогів – викладачів і вихователів 14 загальноосвітніх закладів регіону, визнаних переможцями районних етапів. У їх числі Бердянська гімназія №1 «Надія», Дніпрорудненська гімназія «Софія», Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія», Юріївська багатопрофільна загальноосвітня школа (Приморський район) та ряд інших.

Фестиваль-конкурс започаткували управління освіти та науки облдержадміністрації та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти для стимулювання педагогічного загалу області до реалізації проектів із створення загальноосвітніх навчальних закладів, що відповідають сучасним запитам суспільства, вимогам Болонського процесу, інтеграції в європейський освітній простір.

За словами начальника управління освіти і науки ОДА Олександра Вєрозубова, підсумковий етап фестивалю-конкурсу «Школа майбутнього» проводиться з метою узагальнення та презентації розроблених педагогічними колективами та окремими авторами моделей поширення інноваційної діяльності закладів освіти нашої області.

Освітяни-конкурсанти, що представили свої творчі доробки на суд компетентного журі і колег, вразили експертів своїм неординарним підходом до вирішення поставленого завдання, продемонстрували винахідливість, кмітливість і, разом з тим, проявили щиру любов до дітей.

Особливого натхнення їм додали концертні виступи дитячого зразкового народного ансамблю «Чайка», виступ якого організатори події органічно вплели у канву заходу.

- Ми прагнули активізувати творчий пошук у педагогічному середовищі, стимулювати обмін досвідом інноваційної діяльності, залучити громадськість до моделювання закладів освіти майбутнього. Сьогодні всі стали свідками того, що мета досягнута, - коментує подію заступник голови ОДА Микола Ярмощук.- Обласна виконавча влада і надалі підтримуватиме такі корисні інновації у педагогіці. Адже всі вони спрямовані у майбутнє.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

BLOOM для бізнесу: у Запорізькій області триває прийом заявок до міжнародної програми з підтримки підприємців

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Дітей із Запорізької області запрошують на відпочинок на Львівщині

Ворожа атака по Запоріжжю: пошкоджено житлові будинки та автівки, люди не постраждали

Програма «Зимова підтримка»: грошова допомога для вразливих категорій населення

Впродовж доби окупанти завдали 750 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1352-го дня війни

Адміністративні послуги доступні кожному: у Кушугумській громаді працює мобільний ЦНАП

Проєкт «Пліч-о-пліч» поєднує Україну: Водянська громада налагоджує зв’язки з Радеховом

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.11.2025

Енергоситуація у Запорізькій області залишається складною: діють графіки погодинних відключень