
У листопаді-грудні 2020 року в навчальних закладах регіону проходив Місячник безпеки. Його підсумки підбили на прес-конференції у Головному управлінні ДСНС
У кіноконцертному залі ім. О. Довженка м. Запоріжжя відбувся Фестиваль фільмів національно-культурних товариств
У Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулось підведення підсумків Місячника безпеки життєдіяльності. Головна мета проведення цього конкурсу – навчання школярів правилам безпеки під час освітнього процесу, на відпочинку та в побуті
Про перебіг адміністративно-територіальної реформи та майбутнє ліквідованих райдержадміністрацій розповів голова обласної державної адміністрації Олександр Старух під час зустрічі із журналістами Запорізького краю
Розповіді про найуспішніші практики співробітництва опубліковано у «Збірнику історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства та органів влади»