Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Кращі бізнес-проекти визначатимуться на конкурсах

Новини | 23/03/2015 09:53

Кращі бізнес-проекти визначатимуться на конкурсах

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елла Слепян провела перше засідання робочої групи з метою обговорення проекту порядків  розподілу коштів обласного бюджету на фінансування заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2015-2016 роки.

До складу робочої групи увійшли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, постійної депутатської комісії з питань регуляторної політики та підприємництва обласної ради, Запорізької торгово-промислової палати, обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», державної організації «Регіональний фонд підтримки  підприємництва в Запорізькій області».

Елла Слепян повідомила, що заходами Комплексної програми передбачено фінансування кращих бізнес-проектів суб’єктів підприємницької діяльності на поворотній основі. Відбір кращих бізнес-проектів суб’єктів підприємницької діяльності буде здійснюватися на конкурсній основі.

У ході засідання члени робочої групи обговорили проекти порядків проведення таких конкурсів, внесли низку пропозицій щодо їх доопрацювання.

Як зазначили в Департаменті, проекти порядків є регуляторними актами. За результатами розробки членами робочої групи  остаточних редакцій вони будуть оприлюднені для одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, а також відкритого обговорення за участю представників громадськості.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON