Оголошення

Запрошуємо до участі!

20 квітня 2017 - 16:11

Запорізький край з давніх–давен виховує талановиту, духовну, патріотичну молодь. І вже не одна плеяда самобутніх талантів змогла стати гордістю та надбанням нашої України.

Сучасна молодь повинна мати змогу знаходити свою аудиторію, примножувати здобутки нашого краю, створювати новий, якісний музичний продукт на всеукраїнському та світовому ринку мистецтва.

І ось саме для того аби представники культурної еліти Запорізької області мали змогу познайомити глядача зі справжньою українською музикою, реалізувати свій потенціал, обмінятися досвідом та зробити перший крок до музичного олімпу обласний центр молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проводить Обласний музичний конкурс «Запорізький хіт 2017» серед молоді Запорізького краю віком від 14 до 35 років у різних музичних жанрах.

До участі у конкурсі приймається музичний матеріал авторського написання, тобто музика й тексти пісень повинні бути авторськими.

Журі конкуру на засіданні визначать та оберуть «Хіт Запоріжжя» 2017 року!

Захід проводитиметься у три етапи: підготовчий (збір анкет-заявок та музичного матеріалу, обробка); визначення переможців (засідання конкурсної комісії); фінальний (урочиста церемонія нагородження та гала–концерт).

Заявки з музичним матеріалом приймаються до 30.04.2017 року на електронну адресу zphit@ukr.net або на електронних носіях (флешка) за адресою: вул. Патріотична 49, каб. 28.

За додатковою інформацією звертатися до обласного центру молоді за телефонами (061)233-61-78, zapocm@ukr.net. В соціальних мережах Інтернет http://vk.com/zapocm, https://vk.com/zphit2017.

Читайте також