Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Оголошення | 20/04/2017 16:11

Запрошуємо до участі!

Запорізький край з давніх–давен виховує талановиту, духовну, патріотичну молодь. І вже не одна плеяда самобутніх талантів змогла стати гордістю та надбанням нашої України.

Сучасна молодь повинна мати змогу знаходити свою аудиторію, примножувати здобутки нашого краю, створювати новий, якісний музичний продукт на всеукраїнському та світовому ринку мистецтва.

І ось саме для того аби представники культурної еліти Запорізької області мали змогу познайомити глядача зі справжньою українською музикою, реалізувати свій потенціал, обмінятися досвідом та зробити перший крок до музичного олімпу обласний центр молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проводить Обласний музичний конкурс «Запорізький хіт 2017» серед молоді Запорізького краю віком від 14 до 35 років у різних музичних жанрах.

До участі у конкурсі приймається музичний матеріал авторського написання, тобто музика й тексти пісень повинні бути авторськими.

Журі конкуру на засіданні визначать та оберуть «Хіт Запоріжжя» 2017 року!

Захід проводитиметься у три етапи: підготовчий (збір анкет-заявок та музичного матеріалу, обробка); визначення переможців (засідання конкурсної комісії); фінальний (урочиста церемонія нагородження та гала–концерт).

Заявки з музичним матеріалом приймаються до 30.04.2017 року на електронну адресу zphit@ukr.net або на електронних носіях (флешка) за адресою: вул. Патріотична 49, каб. 28.

За додатковою інформацією звертатися до обласного центру молоді за телефонами (061)233-61-78, zapocm@ukr.net. В соціальних мережах Інтернет http://vk.com/zapocm, https://vk.com/zphit2017.

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON