Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Запорізька молодь – активний учасник українсько-німецького року мов

Новини | 13/09/2017 13:52

Запорізька молодь – активний учасник українсько-німецького року мов

Центр німецької мови Запорізького національного університету долучився до заходів у рамках відкриття  українсько-німецького року мов, яке відбулося в Києві, шляхом онлайн-увімкнення. До його учасників із привітаннями звернувся Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні Ернст Райхель. Дипломат відзначив, що німецька мова набуває популярності в Україні. Але для того, аби Україна стала привабливою для туристів із ЄС, треба розвивати цей освітній напрямок і поглиблювати знання з мови, культури, традицій один одного.

Продовжився захід прямою трансляцією уроку, який тривав 45 хвилин у режимі онлайн. Під час практичного заняття  українці ближче познайомилися з культурою Німеччини,  специфікою німецької мови, продемонстровано комунікативні методики, які допомагають швидко засвоювати лінгвістичний матеріал та загалом стимулювати інтерес  до вивчення німецької мови.

Центр німецької мови на базі Запорізького національного університету є партнером  Ґете-інституту. Як повідомила керівник Центру Юлія Романенко,  понад тридцять слухачів  навчатимуться в цьому році на курсах німецької мови.

Крім цього, в рамках продовження заходів українсько-німецького року на базі Центру німецької мови  в  Запорізькому національному університеті планується з листопада розпочати реалізацію нового проекту  – «Дитячий університет». Для цього до Центру приїдуть представники німецьких вишів, які навчатимуть німецькою мовою  учнів запорізьких шкіл  на предметних заняттях із біології, хімії тощо.

 

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON