Новини

Запорізька молодь – активний учасник українсько-німецького року мов

13 вересня 2017 - 13:52

Запорізька молодь – активний учасник українсько-німецького року мов

Центр німецької мови Запорізького національного університету долучився до заходів у рамках відкриття  українсько-німецького року мов, яке відбулося в Києві, шляхом онлайн-увімкнення. До його учасників із привітаннями звернувся Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні Ернст Райхель. Дипломат відзначив, що німецька мова набуває популярності в Україні. Але для того, аби Україна стала привабливою для туристів із ЄС, треба розвивати цей освітній напрямок і поглиблювати знання з мови, культури, традицій один одного.

Продовжився захід прямою трансляцією уроку, який тривав 45 хвилин у режимі онлайн. Під час практичного заняття  українці ближче познайомилися з культурою Німеччини,  специфікою німецької мови, продемонстровано комунікативні методики, які допомагають швидко засвоювати лінгвістичний матеріал та загалом стимулювати інтерес  до вивчення німецької мови.

Центр німецької мови на базі Запорізького національного університету є партнером  Ґете-інституту. Як повідомила керівник Центру Юлія Романенко,  понад тридцять слухачів  навчатимуться в цьому році на курсах німецької мови.

Крім цього, в рамках продовження заходів українсько-німецького року на базі Центру німецької мови  в  Запорізькому національному університеті планується з листопада розпочати реалізацію нового проекту  – «Дитячий університет». Для цього до Центру приїдуть представники німецьких вишів, які навчатимуть німецькою мовою  учнів запорізьких шкіл  на предметних заняттях із біології, хімії тощо.

 

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також