Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Адміністратори готуються надавати послуги за допомогою регіонального веб-порталу

Новини | 07/12/2017 10:51

Адміністратори готуються надавати послуги за допомогою регіонального веб-порталу

Реалізація проекту «Регіональний веб-портал адміністративних послуг Запорізької області», який упроваджується  за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH», виходить  на фінальну стадію.

Для вдосконалення практичних навичок роботи з інформаційною системою, яка буде впроваджена в рамках проекту, на базі Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій відбувся інтенсивний тренінговий курс для 65 адміністраторів усіх діючих центрів надання адміністративних послуг області.

Навчання проведено компанією-розробником інформаційної системи порталу ТОВ «Інститут розробки інформаційних систем», яка стала переможцем відкритих торгів на закупівлю послуг зі створення регіонального веб-порталу, проведених через систему електронних закупівель «ProZorro».

Учасникам навчання  презентовано всі можливості системи  регіонального веб-порталу, а також  та відпрацьовано практичні навички роботи з ним. Усі адміністратори за результатами навчання отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

- Реалізація проекту саме в масштабах області дозволяє значно скоротити витрати на впровадження інформаційних технологій у цій сфері та забезпечити можливість мобільно реагувати на всі законодавчі зміни. Впровадження регіонального веб-порталу також позначиться на підвищенні якості надання адміністративних послуг у області, - зазначила начальник управління розвитку підприємництва регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвиту і торгівлі облдержадміністрації Наталія Гончар.

Відповідно до рішення Запорізької обласної ради на фінансування Програми впровадження регіонального веб-порталу адміністративних послуг Запорізької області виділено з обласного бюджету 565 тис. грн., а від GIZ уже отримано серверне обладнання та програмне забезпечення.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON