Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Готується документальна база для залучення вертолітної техніки до виконання аварійно-рятувальних робіт
Готується документальна база для залучення вертолітної техніки до виконання аварійно-рятувальних робіт

Новини | 11/01/2018 14:44

Готується документальна база для залучення вертолітної техніки до виконання аварійно-рятувальних робіт

Вирішення проблемних питань використання вертолітної техніки при виконанні аварійно-рятувальних робіт обговорили учасники наради, яка відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова. У заході  взяли участь директор Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Володимир Шлея та директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Андрій Антонов.

Під час сімнадцятої сесії Запорізької обласної ради сьомого скликання депутатами було прийнято рішення щодо внесення змін до рішення  «Про затвердження Програми забезпечення потреб населення Запорізької області за рахунок використання вертолітної техніки на 2017-2021 роки».

Головним розпорядником коштів було визначено Департамент з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації. Разом з тим, для проведення процедури тендерної закупівлі послуг із чергування та проведення аварійно-пошукових та аварійно-рятувальних робіт та її реалізації не вирішено низку проблемних питань. Зокрема, не розроблено та не затверджено у Міністерстві юстиції України відповідний регуляторний акт щодо використання вертолітної техніки; не визначена специфікація вертольота; не визначено випадки надзвичайних ситуацій, у разі яких буде задіяна вертолітна техніка; не розроблена схема взаємодії; не проведено визначення, підготовка, екіпірування аварійно-рятувальної групи від ГУ ДСНС України у Запорізькій області; не розроблено документи звітності щодо чергування, проведення аварійно-рятувальних вильотів, тренувань, відповідно до яких буде проводитись розрахунок з переможцем тендеру.

За результатами  обговорення цих питань надано доручення Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації спільно з Департаментом з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації та Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області розробити проект порядку використання вертолітної техніки. Департамент з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації має розробити та підготувати документи процедури тендерної закупівлі послуг вертолітної техніки для проведення аварійно-пошукових та аварійно-рятувальних робіт та  документи звітності щодо чергування, проведення аварійно-рятувальних вильотів, тренувань, відповідно до яких буде здійснюватися розрахунок з переможцем тендеру.

Головному управлінню ДСНС України у Запорізькій області рекомендовано підготувати вичерпний перелік випадків надзвичайних ситуацій згідно з «Класифікатором надзвичайних ситуацій», у разі яких буде задіяна вертолітна техніка; розробити та затвердити схеми взаємодії, починаючи  від отримання повідомлення про надзвичайну ситуацію і до команди на виліт та проведення рятувальної операції, а також надати розрахунки щодо використання вертольота МІ – 2.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON