Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Новини | 01/02/2018 09:50

Обережно: від імені влади діють шахраї

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль звернувся до представників бізнесу із закликом бути обережними та уважними в разі надання благодійної допомоги.

Нещодавно Нацполіція затримала злочинну групу, учасники якої збирали кошти під виглядом благодійності, яка нібито була ініційована головами облдержадміністрацій, зокрема і Запорізької. Гроші начебто збиралися для допомоги учасникам АТО, на лікування дітей, а також соціально незахищених верств населення.

У результаті своїх маніпуляцій шахраї заволоділи понад 5 мільйонами гривень від понад 500 підприємств по всій Україні. В тому числі на їх заклики відгукнулись 47 представників бізнесу Запорізького краю, які пожертвували суму понад 580 тисяч гривень.

Дуже шкода, що злочинці підривають авторитет влади. Та найгірше, що вони намагаються нажитися на людських стражданнях. Тож нині вони мають отримати найсуворіше покарання.

- Неодноразово я закликав людей бути уважними і перевіряти всі звернення про допомогу. Проте добре серце українців іноді сильніше за всі застереження. Як виявляється, цим, на жаль,  користуються шахраї. Ще раз закликаю підприємців бути обачними! Коли облдержадміністрація просить бізнес про допомогу, зокрема для захисників України - всі листи направляються на офіційних бланках, за моїм особистим підписом і нерідко супроводжуються в телефонному режимі. Краще зайвий раз перевірити: зробити запит, зателефонувати, та хоча б написати мені повідомлення у Фейсбуці. Прошу всіх запоріжців: не дозволяйте злодіям наживатись на ваших добрих намірах та чистих помислах, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON