Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька команда з волейболу здобула першість на чемпіонаті України

24 квітня 2018 - 14:44

У Запоріжжі завершився фінал чемпіонату України з волейболу серед юнаків 2003 року народження, в якому взяли участь вісім збірних команд з різних областей країни. Запорізьку область гідно представила команда юнаків «Мотор Січ» під керівництвом тренера Дмитра Павлова.

На базі спортивного комплексу «Мотор Січ» упродовж п’яти днів тривала запекла боротьба за титул чемпіона України. За підсумками змагань впевнену перемогу здобула команда із Запоріжжя, яка стала абсолютним чемпіоном турніру. Друге місце посіла команда «Дніпро»,  бронзовим призером стала команда з міста Київ.

Під час урочистого закриття змагань з вітальним словом до спортсменів звернулася начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, яка зазначила, що Запорізький край завжди був і залишається столицею ігрових видів спорту, і ці змагання ще раз це підтвердили.

- Так склалося, що серед команд-майстрів з ігрових видів спорту Запорізького краю відсутня чоловіча команда з волейболу, тому ми віримо, що саме ви повинні виправити цю ситуацію і  з плином часу гідно захищати честь нашого краю в супер-лізі, - зазначила посадовець.

Команди-переможці  нагороджені кубками чемпіонату, медалями та цінними подарунками.