"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Потрібна солідарна відповідальність за власну безпеку та безпеку дітей

28 січня 202220:01

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов провів нараду за участю керівництва ОДА та міста, представників правоохоронних органів та силових структур, на якій обговорили алгоритми дій у разі отримання повідомлень про мінування будівель.

Поліомієліт: в чому різниця між вакцинами ІПВ та ОПВ

28 січня 202215:45

Поліомієліт - інфекційне захворювання, яке загрожує невиліковним паралічем і навіть смертю. Ліків від цієї хвороби не існує. Поліо можна тільки попередити й єдиним захистом є вакцинація.

Проводиться конкурс на участь в Українсько-Польських обмінах молоддю

28 січня 202214:50

У рамках співпраці України та Польщі, Міністерство молоді та спорту проводить конкурс на участь в Українсько-Польських обмінах молоддю. Метою програми є активізація співробітництва між молоддю двох країн задля розбудови дружніх взаємин між народами.

В облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам

28 січня 202213:05

Сьогодні під головуванням заступника голови Запорізької облдержадміністрації Руслана Шиханова відбулося засідання комісії з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В області стартує історична акція #Крути:перші_кіборги

28 січня 202212:30

Напередодні 104 річниці бою під Крутами запрошуємо долучитися до історико-патріотичної акції #Крути_перші_кіборги.

На позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС обговорили ймовірні причини нічної трагедії та шляхи її ліквідації

28 січня 202211:00

За участі представників облдержадміністрації відбулось засідання позачергової міської комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорили дії влади щодо ліквідації наслідків вибуху у житловому багатоповерховому будинку, що стався сьогодні зранку у Запоріжжі.

У Запоріжжі відновлюють міський палац дитячої та юнацької творчості

28 січня 202210:20

Вчора голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух відвідав Запорізький міський палац дитячої та юнацької творчості.

Рятувальники ліквідовують наслідки нічної трагедії у Запоріжжі

28 січня 202208:30

Сьогодні о четвертій ранку у житловому будинку по вул Франка, 43, стався вибух побутового газу. На місце надзвичайної події одразу прибули представники обласної та міської влади, зокрема, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Шустов.

Обласна влада на прямому зв'язку з мешканцями регіону

27 січня 202217:30

В обласному контактному центрі відбулася чергова «гаряча лінія» з представниками влади. 27 січня на запитання громадян відповідав заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов.

Забезпечення своєчасноï виплати та зменшення заборгованості з заробітної плати має залишатись пріоритетом роботи органів влади

27 січня 202217:10

Під головуванням очільника Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха та за участі заступника голови ЗОДА Руслана Шиханова було проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та соціальних виплат, додержання мiнiмальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.