"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Робоча поїздка голови Запорізької облдержадміністрації В.Березовського у Мелітопольській район

1 червня 2004 - 16:50

Голова Запорізької облдержадміністрації В.Березовський, перебуваючи з робочою поїздкою у Мелітопольському районі, провів робочу нараду зі службами, які займаються ремонтними та відновлювальними роботами. На поточний момент роботи йдуть згідно з планом. Починається капітальний ремонт Новобогданівської та Спаської шкіл. В.Березовський  відзначив роботу служб Міністерства транспорту. Загалом на благоустрій постраждалих населених пунктів виділено 12 млн. грн. і, за словами В.Березовського, вони будуть освоєні належним чином.

Станом на ранок 2 червня на території Мелітопольського району, що постраждала від наслідків пожежі на складах боєприпасів, тривають роботи по відновленню життєдіяльності. На роботах з розмінування від Міністерства оборони та МНС задіяно 36 груп розмінування, залучено особового складу 1614 чол., техніки – 270 од.

З початку проведення робіт очищена площа – 310,81  км2, вилучено боєприпасів – 59992 шт. В рамках проведення першочергових заходів другого етапу відновлювальних робіт відновлено 1134 будівлі. Проводиться планове розмінування розмежувальних лісосмуг сільгоспугідь у районах с. Спаське, Новобогданівка, Мар’янівка та вилучення вибухонебезпечних предметів за заявками громадян у зоні від 10 до 25 км. Всього обстежено 191,0 кв.км території, 10-кілометрова зона відповідальності МНС обстежена та очищена від ВНП. Виявлено та перевезено до місць складування всього 18707 боєприпасів. Всього у сільські ради населених пунктів у секторі відповідальності МНС надійшло 214 заявок громадян про вилучення вибухонебезпечних предметів. За весь період роботи в зоні надзвичайної ситуації спеціалістами оглянуто 5601 чоловік, із них дітей до 14 років – 528, дітей до 1 року – 42. Виявлено хворих – 2643 чол., із них – дітей до 14 років – 528, дітей до 1 року – 33. Всього знаходиться на стаціонарному лікуванні в ЛПЗ 145 чол., з них 70 дітей.

Читайте також

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації мають бути створені підрозділи цивільного захисту на територіях

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Результат там, де є активна позиція громади: Олександр Старух розповів про реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” у Запорізькій області

Третій рік країна успішно реалізує програму Президента «Велике будівництво»

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно