"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Голова облдержадміністрації В. П. Березовський представив нового керівника Токмацького району

16 червня 2004 - 10:50

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський на зібранні народногосподарського активу Токмацького району представив призначеного Указом Президента України нового голову райдержадміністрації Петра Івановича Борового.

Привітавши Борового з призначенням на посаду, глава області окреслив ключові напрямки роботи, скеровані на реалізацію завдань, поставлених Президентом і Урядом України. До першочергових належать погашення заборгованості з виплати заробітної плати, активізація зусиль по залученню інвестицій, реальна підтримка малого й середнього підприємництва, нормалізація криміногенної ситуації, що в кінцевому рахунку має призвести до соціальної стабільності. Вирішення цих проблем стосується практично всіх територій, у  тому числі повною мірою – Токмацького району. Цей традиційно аграрний район має неабиякі здобутки минулих часів і зберігає високий потенціал. Але господарювання за останні роки важко назвати ефективним. Втрачено майже всі позиції, особливо спад відбувся у тваринництві. Тривожить велика заборгованість господарств своїм робітникам по зарплаті, високий рівень безробіття. За останній рік він хоч і знизився на 3%, але значно перевищує середньообласний і сягає за 10%.

Володимир Березовський попередив, що буде суворо питати керівників територій за виконання цих завдань, насамперед, що стосується соціального захисту населення. Він побажав новому голові злагодженої командної роботи і вивести район у лідери.

Вочевидь, великі надії на молодого керівника покладає і місцева громада. Як відзначила голова райради Олена Гатайло, район чотири місяці був без керівника виконавчої влади, що не могло не позначитися на стані справ. Вона охарактеризувала Петра Борового як ділову людину, яким він зарекомендував себе всього за вісім місяців на посаді заступника голови райдержадміністрації.

Під час зібрання відбулося жваве спілкування. Голова фермерсського господарства „Україна” Людмила Будовська розвинула тему безробіття в несподіваному напрямку. Вона заявила, що не всі безробітні хочуть працювати, у чому переконалася на власному досвіді. Наприклад, коли їй знадобилися робітники на прополювання соняшника, серед зареєстрованих на біржі безробітних охочих не знайшлося. Хоча робота оплачується і „живими” грошима, і насінням. Піднімалося ще чимало питань, у тому числі таке нагальне, як забезпечення сільгоспвиробників дизпаливом. Володимир Березовський повідомив, що є 7 тис. тонн дизпалива по ціні, яка була до зростання. Протягом тижня має надійти ще 10,6 тис. тонн вартістю 1,75-1,80 грн. Всього для виконання комплексу польових робіт в регіоні потрібно близько 28 тис. тонн пального. Глава області висловив впевненість, що меморандум щодо зростання цін на пальне для селян і забезпечення ним в повному обсязі буде виконано.

Довідка: Боровий Петро Іванович народився у 1961 році. За фахом – ветеринарний лікар. Трудову діяльність розпочав ветеринарним фельдшером на Вінничині, працював за фахом у Молочанську, був головою правління ВАТ „Молочанське міжрайонне племінне підприємство”, заступником голови Токмацької райдержадміністрації. Нагороджений медаллю „За трудову доблесть”.   

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів