Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Заступник голови Запорізької облдержадміністрації А. І. Стрюк провів засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

17 червня 2004 - 16:30

Заступник голови Запорізької облдержадміністрації А.Стрюк провів засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. В ході заходу  здійснено порівняльний аналіз Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про вибори Президента України” від 18 березня 2004 року із Законом України “Про вибори Президента України” від 5 березня 1999 року, розглянуто питання про вивчення правових дисциплін у неспеціалізованих вищих навчальних закладах на прикладі Запорізького державного університету, обговорено позитивний досвід роботи юридичного клубу “Закон і ми” у загальноосвітній школі № 108 Хортицького району м. Запоріжжя.

Читайте також

Поранені люди, пожежі та руйнування: ворог вчергове атакував Запоріжжя

Дніпрорудне – Бад-Ольдеслоє: партнерство, що об’єднує громади

«Енергетики повернули світло понад 28 тисячам споживачів, що знеструмлювалися через бойові дії», – АТ «Запоріжжяобленерго»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

Повторний ворожий удар по Запоріжжю

Місце, де вчаться працювати по-новому: у Запоріжжі відкрили навчально-практичний центр

Підсумки виконання програм та плани на майбутнє: відбулось засідання Ради ВПО при Запорізькій ОДА

Ворог атакував Запоріжжя посеред дня

Етика та безбар’єрність: запорізькі медики навчались, як комунікувати з ветеранами

Чорнобиль – 40 років потому: як в Запоріжжі вирішують проблеми ліквідаторів атомної аварії

Які є реальні потреби бізнесу в роботі з ветеранами: підприємців запрошують долучитися до опитування