Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Світлицького відбулось чергове засідання робочої групи з ліквідації заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам області

25 червня 2004 - 15:29

На черговому засіданні робочої групи з контролю за виконанням плану дій щодо ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Анатолія Світлицького були заслухані керівники Великобілозерського та Розівського районів і окремі керівники підприємств-боржників цих територій.

А. Світлицький поінформував, що за станом на 1 червня 2004 року загальна сума заборгованості підприємств Великобілозерського району склала 139 тисяч гривень, що на 65,6 тис. грн. більше, ніж на початок року. Найбільші борги мають агрофірми „Октябрь”, „Правда” і „Гюнівська” та дільниця водоканалізаційного господарства.

Як запевнив присутніх голова райдержадміністрації Григорій Тупиков, і це було зафіксовано протоколом, борги будуть погашені до 1 серпня, окрім агрофірми „Октябрь”, справи якої розглядаються місцевим судом.

Майже подібна ситуація у Розівському районі, де господарства заборгували за станом на 1 червня майже 118 тисяч гривень. В основному це сільгосппідприємства „Росія” і „Колос”. Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Щербань доповів, що ситуація нормалізується одразу після початку жнив, коли з людьми будуть розраховуватися зерном і молодняком худоби. Проблемною залишається лише ситуація у СТОВ „Колос”, де донецький господар не з’являється вже тривалий час.

Робоча група вирішила за допомогою звернутись до обласної прокуратури.

Заочно було заслухано стан справ по місту Бердянську – бо вже утретє керівники території та окремих підприємств ігнорують явку. А. Світлицький відзначив, що попри всі позитивні дії міського голови Валерія Баранова і міської ради, питаннями погашення заборгованості із зарплати вони не займаються. А борг по місту чималий – понад 3,3 млн. гривень. І протягом останніх п’яти місяців він нітрохи не зменшився. Тільки по підприємству „Дормаш”, яке знаходиться у процесі санації, він складає більше 1 млн. грн. Вирішено наступного засідання запросити керівника регіонального фонду держмайна для детального аналізу стану справ і пропозиції про заміну керівника санації.

Робоча група зробила зауваження і на адресу облуправління юстиції, керівники якого не з’явились на засідання.

 

Читайте також