Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Очільник області поспілкувався з підприємцями на ринку

15 березня 2011 - 15:28

Першу половину свого робочого дня голова обласної державної адміністрації  Борис Петров присвятив походу на продуктові і речові ринки Запоріжжя. Про необхідність провести виїзну нараду та поспілкуватися із підприємцями безпосередньо на ринках очільник області говорив неодноразово. Тож сьогодні скористався нагодою - міжнародним днем споживача.

Про враження та результати такого спілкування голова облдержадміністрації  повідомив журналістам. З цього й розпочав прес-конференцію.

- Сьогодні всесвітній день споживачів, а я давно збирався відвідати ринки, зустрітися з представниками малого бізнесу безпосередньо на місці їхньої роботи, от і вирішив виконати обіцяне. Я спілкувався з підприємцями та реалізаторами і як споживач, і як голова облдержадміністрації.  Серед вражень – майже відсутність покупців. Особливо на Вознесенівському ринку. Але всім  зрозуміло, що це пов’язано з низькою купівельною спроможністю  населення насамперед. Про зниження торгівельного обігу говорять і на продуктових рядах, і на речових. Що цікаво, жодного нарікання на велику кількість перевірок чи інші проблеми адміністративного характеру, або пов’язані з фіскальними органами, я не почув. На що скаржилися люди, то на відсутність сертифікатів, яких вимагають від реалізаторів.

Щоб на ринку з’явилися  покупці, висловив свою думку очільник області, слід вирішувати питання  підвищення заробітної плати на підприємствах, погашення боргів, зростання виробництва. Разом з тим, Борис Петров звернув увагу на необхідність підтримати також розвиток малого та середнього бізнесу.

- У нас є пропозиції  щодо підтримки бізнесу, - зазначив голова ОДА, - у тому числі,  відпрацьовані з малим бізнесом, і про них ми будемо доповідати Президентові.


Оксана Горобцова, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Повторний ворожий удар по Запоріжжю

Ворог атакував Запоріжжя посеред дня

Етика та безбар’єрність: запорізькі медики навчались, як комунікувати з ветеранами

Чорнобиль – 40 років потому: як в Запоріжжі вирішують проблеми ліквідаторів атомної аварії

Які є реальні потреби бізнесу в роботі з ветеранами: підприємців запрошують долучитися до опитування

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.04.2026 Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 711 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

«Незламним людям нескореної країни»: у Запоріжжі 20 волонтерів отримали знаки народної пошани

Маршрут, який обираєш сам: у Запорізькій області триває обласний етап учнівських змагань «Пліч-о-пліч»

«Карпатський виклик»: запорізьких ветеранів запрошують взяти участь у всеукраїнських змаганнях

Як триває підготовка до забезпечення безперебійної роботи медичних закладів до наступної зими за підтримки Європейського Союзу

Ранок під вибухами: наслідки ворожої атаки на Запоріжжя