Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Секретар Запорізького обкому СДПУ(о) А.Світлицький дав прес-конференцію для представників регіональних ЗМІ, присвячену підсумкам проведення в м. Харкові ХVІІІ-го з’їзду СДПУ(о)

15 липня 2004 - 15:24

А. Світлицький наголосив, що СДПУ(о) виступає за продовження реформ у соціально-економічній та політичній сферах в Україні, а тому на з’їзді було одностайно підтримано кандидатом на посаду Президента України Прем’єр-міністра України В.Ф.Януковича, діяльність якого на практиці підтверджує здатність успішно завершити розпочаті реформи. А.Світлицький запевнив, що обласна організація СДПУ (о) забезпечить активну підтримку кандидатури В.Януковича та проведення агітаційної роботи за свого кандидата спільно з партійними та громадськими організаціями, котрі його підтримали. Відповідаючи на питання журналістів стосовно прогнозів щодо результатів виборів, А.Світлицький висловив впевненість у тому, що в області за результатами першого туру голосування В.Ф.Янукович набере найбільшу кількість голосів. Свої прогнози він підтвердив результатами соцопитування виборців області, відповідно до яких рейтинг В.Ф.Януковича впевнено зростає.

 

Читайте також

Експериментальний урядовий проєкт «Будиночки в селі»: нові можливості для ВПО

«Майбутнє не приходить само собою – його творять люди, його творять професіонали»: Запорізька політехніка випустила бакалаврів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 974 удари по 56 населених пунктах Запорізької області

Символ нашої стійкості: запорізькі спортсмени підкорюють європейські п’єдестали

Вступ-2026 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій: що потрібно знати вступникам

Пам’ятати щодня: запорізька молодь нагадує про надвисоку ціну свободи

Голос молоді Запоріжжя: в області створили Регіональний молодіжний конгрес

«Голос державності»: у Запоріжжі відзначили День Української Державності особливою мистецькою подією

В Україні запускають програму «Будиночки в селі»: хто з ВПО зможе безоплатно отримати житло

Безпека запоріжців: у місті посилюють систему сповіщення про повітряні загрози

У Запоріжжі біля «Дерева пам’яті» вшанували полеглих Захисників і Захисниць України