Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Італійські інвестори планують побудувати у Запоріжжі гольф-клуб

5 квітня 2011 - 14:48

Очільник області Борис Петров підтвердив інформацію про те, що італійські інвестори планують побудувати на території області гольф-клуб. Під час прес-конференції голова облдержадміністрації зазначив, що запропонований інвесторами проект цікавий, перш за все, майбутніми перспективами розташування на території обласного центру подібного спортмайданчика.

- До нас дійсно звернулися представники італійської компанії, які запропонували побудувати гольф-клуб у Запоріжжі. Втім, для реалізації  свого бізнес-проекту інвестори мають низку вимог. У тому числі щодо розташування земельної ділянки для будівництва. Це має бути територія поблизу аеропорту і в той же час  недалеко від міста. На даний момент ми саме розмірковуємо над тим, що  можна запропонувати інвесторам відповідно до їх запиту. Але те, що такий проект цікавий –безперечно. На думку фахівців, він може стати поштовхом для створення мережі готелів. А це нові люди, новий напрямок розвитку для міста та області, - констатував Борис Петров.

Також на прес-конференції голова ОДА в черговий раз торкнувся теми  перспективного розвитку Запорізького краю. На думку посадовця, майбутнє регіону - за логістичним та туристичним потенціалом.

 

Оксана Горобцова, управління у справах преси та інформації  

Читайте також

Від відновлення пошкоджених будинків до підтримки родин: у Вільнянську визначили проблеми, які потребують першочергового вирішення

«В центрі»: у Запоріжжі молодь поєднала навчання, спорт і творчість

Молодь творить зміни вже зараз: у Києві відбувся Український молодіжний форум

Стартував прийом заявок на Премію Кабінету Міністрів України за внесок в енергетичну стійкість України

За матеріалами СБУ до 10 років ув’язнення засуджено ворожу поплічницю, яка злила окупантам локації підрозділів ЗСУ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 811 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

VІ Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?»: триває прийом заявок

Ще 7 одиниць техніки отримала Запорізька область від міжнародних партнерів

Голова ЗОДА Іван Федоров ініціював проведення командно-штабних навчань з реагування на наслідки масштабних ворожих атак

У Запоріжжі 40 юнаків і дівчат долучилися до патріотичного руху «Байда»

«Азов» – це любов: вступай до лав 1-го корпусу НГУ