Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В облдержадміністрації відбулась нарада з питань підготовки області до роботи в зимових умовах. Нараду провів заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак

22 липня 2004 - 14:34

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Федір Книрік поінформував, що робота з підготовки об’єктів ЖКГ ведеться по всіх містах і районах області і виконана вже на третину. Позитивно відмічена робота з підготовки житла до зими у Вільнянську, Мелітополі, Оріхові та деяких інших містах. Незадовільним залишається стан справ у Степногірську, Молочанську та деяких інших районах, у Гуляйполі взагалі не ведеться підготовка до зими.

Як повідомив Ф. Книрік, на сьогодні ремонтні роботи на водопроводі  та каналізації виконані майже наполовину. Що стосується міськелектротранспорту, то на 50% відновлено трамвайні колії, відремонтовано 32 % тролейбусів. Комунальні підприємства на 77% розрахувалися за газ. Поточна заборгованість складає 15 млн. грн. На сьогодні заборгованість за комунальні послуги серед населення складає 216 млн. грн. „Для вирішення цієї проблеми, - сказав Ф. Книрік, - треба створити в селищах комісії, які б займалися реструктуризацією заборгованості населення”.

Заступник міського голови Запоріжжя Микола Крещук повідомив, що ситуація в ЖКГ є складною, тому що тариф по квартплаті покриває всього 36% витрат, які йдуть на комунальні послуги. Нагальною залишається  проблема ремонту покрівель будинків.

Про стан підготовки до зими звітували голови районних адміністрацій та керівники теплових мереж.

У роботі наради взяв участь і виступив перший заступник голови Держкомунгоспу України Юрій Хіврич. Він підкреслив, що на сьогодні прийнята програма реформування ЖКГ, але поки що вона не реалізовується.  Підготовлена програма по реконструкції будинків хрущовського типу, поліпшена законодавча база.

Юрій Хіврич піддав критиці область за низький рівень оплати комунальних послуг серед населення. А деякі підприємства взагалі не оплачують споживання води. Ремонтних робіт на дорогах області виконано на 35%. Цей показник менший за загальноукраїнський – 51%. Що стосується загальної готовності нашої області до зими, то вона складає 41% , що на 5 % менше, ніж по Україні.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Володимир Зеленський провів онлайн-зустріч зі студентами та ректорами українських ВНЗ (Відео)

Обласний гуманітарний штаб продовжує вдосконалювати алгоритми дій

Обласна влада підтримує людей, які стали заручниками безпекової ситуації на блокпосту окупантів

Ми зобов’язані відстояти своє право носити вишиту сорочку

Пологівський район продовжує фіксувати руйнування, завдані окупантами цивільним об’єктам

Обласний гуманітарний штаб почав співпрацювати з штабом партії “Слуга Народу”

Олександр Старух розповів про дії ворожих військ на території Запорізької області

Увага!

Кількість пошкоджених житлових будинків та комунальних мереж збільшується через постійні обстріли

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 84 доба (Відео)

Будівельні матеріали від ООН використовуються для термінового ремонту приватних будинків у Запорізькій області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 19.05.2022 року (08:00) - #ЗСУ, 85 доба (Відео)