Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Володимир Березовський відвідав з робочою поїздкою Оріхівській район області

29 липня 2004 - 14:48

У цей день минув рік з дати призначення Володимира Березовського на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації. Він його провів у Оріхівському районі, що не випадково. За підсумками останньої п’ятиденки на жнивах (22 – 26 липня) приз імені Мартиненка виборов комбайновий агрегат з ТОВ „Преображенське” комбайнера Сергія Дриги. Володимир Березовський вручив героям жнив перехідний приз та цінні подарунки.

Та й загалом по ходу жнив оріхівщина має чим похвалитися. Середня урожайність по району перевищує середньообласну (33,7 і 28,3 ц/га відповідно), а на деяких полях, як повідомив голова районної держадміністрації Віктор Ємельяненко, врожайність досягла 70 ц/га. На цей день урожай зібрано на площі порядку 70 %, і в районі не мають сумніву ні щодо виконання запланованого завдання, ні щодо успішного продажу зерна і розрахунку з селянами.

У рамках робочої поїздки голова ОДА побував на току ТОВ „Преображенське”, на Оріхівському елеваторі, де продемонстрували найсучасніше обладнання. Своїм хлібом-сіллю зустріли гостя на Оріхівському хлібокомбінаті, який заснував ПП „Будтрансгаз”. За недовгий час це підприємство завоювало своєю продукцією хлібний ринок шістьох довколішних районів.

Особливу увагу Володимир Березовський приділив на об’єкті будівництва газопроводу у селищі Комишуваха. Адже вирішення проблеми газифікації населених пунктів  є однією з пріоритетних у програмі соціально-економічного розвитку області. З початком будівництва газопроводу, як стверджують місцеві керівники, життя у селищі помітно пожвавішало: піднялися ціни на житло, активно проявляють увагу потенційні інвестори, особливо до відродження комбікормового заводу тощо. На даний час на об’єкті прокладено 24 км газопроводу високого тиску, що дозволяє будівельникам запевняти, що до Дня Незалежності мешканці Комишувахи (а це майже 5 тисяч) та соціальні об’єкти селища матимуть свій газ.

Завершилася робоча поїздка відвіданням центральної районної лікарні з приємною місією. Володимир Березовський разом з народним депутатом Володимиром Бронніковим вручили медичному закладу вкрай необхідний апарат – штучної вентиляції легенів. Тут же відбулася невимушена бесіда з медичним персоналом лікарні. Медики тепло привітали Володимира Березовського з річницею роботи на займаній посаді, подякували гостям за подарунок.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 09.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 10.08.2022

“Ворог воює проти нашої культури ледь не в першу чергу”, - Міністр культури та інформаційної політики України закликав підтримати працівників сфери культури

Жителі Василівського району можуть звертатися до Центру допомоги «Ми разом»