"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі урочисто відкрилася VІІІ міжрегіональна багатогалузева виставка “Покровський ярмарок – 2004”

30 вересня 2004 - 14:29

Цього року у ярмарку беруть участь понад 100 провідних підприємств різних галузей народного господарства з 14 регіонів України, які представили увесь спектр промислових і продовольчих товарів: автомобілі, будівельні матеріали, промислове обладнання, меблі, торговельне обладнання, продукти харчування та напої, вироби легкої промисловості. Загальна виставкова площа у Палаці спорту „Юність” і на прилеглій території складає понад 5000 квадратних метрів.

Опівдні тут відбулося урочисте відкриття виставки. З вітальними словами до учасників і гостей „Покровського ярмарку”, який започаткувався на запорізькій землі сто п’ятдесят років тому, звернулися заступник голови обласної ради Олександр Бережний, заступник міського голови Запоріжжя Валерій Черкаска, президент ЗОСПП „Потенціал” Петро Ванат, президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, голова правління ЗАТ „ЗАЗ” Олег Папашев.

На майданчику з експозицією автомобілів ЗАТ”ЗАЗ” відбулася презентація нового модельного ряду марки „Шевроле”, зокрема легкового автомобіля „Шеврове Авео”, який став новинкою як на виробництві ЗАЗу, так і на вітчизняному авторинку. Відвідувачі змогли побачити серед запорізьких компаній постійних учасників виставок - алюмінієвий комбінат, „Мотор Січ”, запорізьку дирекцію „Укртелекому”, „Суперіор”, запорізькі кондитерську фабрику і м’ясокомбінат, регіональний центр „Славутич”, „Балта”, „Запоріжжя-Млин” та багато інших.

У рамках виставки „Покровський ярмарок”, яка триватиме по 3 жовтня, пройдуть презентації регіональних торгових марок, спеціалізовані семінари, ділові зустрічі, відбудуться виступи творчих колективів. Уже першого дня, одразу після урочистого відкриття, відбулася прес-конференція організаторів виставки.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди