"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі урочисто відкрилася VІІІ міжрегіональна багатогалузева виставка “Покровський ярмарок – 2004”

30 вересня 2004 - 14:29

Цього року у ярмарку беруть участь понад 100 провідних підприємств різних галузей народного господарства з 14 регіонів України, які представили увесь спектр промислових і продовольчих товарів: автомобілі, будівельні матеріали, промислове обладнання, меблі, торговельне обладнання, продукти харчування та напої, вироби легкої промисловості. Загальна виставкова площа у Палаці спорту „Юність” і на прилеглій території складає понад 5000 квадратних метрів.

Опівдні тут відбулося урочисте відкриття виставки. З вітальними словами до учасників і гостей „Покровського ярмарку”, який започаткувався на запорізькій землі сто п’ятдесят років тому, звернулися заступник голови обласної ради Олександр Бережний, заступник міського голови Запоріжжя Валерій Черкаска, президент ЗОСПП „Потенціал” Петро Ванат, президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов, голова правління ЗАТ „ЗАЗ” Олег Папашев.

На майданчику з експозицією автомобілів ЗАТ”ЗАЗ” відбулася презентація нового модельного ряду марки „Шевроле”, зокрема легкового автомобіля „Шеврове Авео”, який став новинкою як на виробництві ЗАЗу, так і на вітчизняному авторинку. Відвідувачі змогли побачити серед запорізьких компаній постійних учасників виставок - алюмінієвий комбінат, „Мотор Січ”, запорізьку дирекцію „Укртелекому”, „Суперіор”, запорізькі кондитерську фабрику і м’ясокомбінат, регіональний центр „Славутич”, „Балта”, „Запоріжжя-Млин” та багато інших.

У рамках виставки „Покровський ярмарок”, яка триватиме по 3 жовтня, пройдуть презентації регіональних торгових марок, спеціалізовані семінари, ділові зустрічі, відбудуться виступи творчих колективів. Уже першого дня, одразу після урочистого відкриття, відбулася прес-конференція організаторів виставки.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації