"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі відкрилася регіональна книжкова виставка-ярмарок „Хортицькі джерела – 2004”

1 жовтня 2004 - 14:59

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський у вітальному слові відзначив величезне значення сьогоднішньої події для духовного відродження Запорізького краю і всієї України. Адже письменники, поети, науковці спільно з книговидавцями та численними читачами мають добру нагоду поспілкуватися, порадувати людей новими художніми творами, науковою літературою, ілюстрованими підручниками. Рік від року зростає кількість видань запорізьких авторів.

Приємною прикметою „Хортицьких джерел” є постійно зростаюча популярність цієї книжкової виставки. Нинішнього року, наприклад, на виставці, яка відкрилася у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені Магара, окрім господарів представили свої твори письменники і видавці понад десяти регіонів України – Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська та інших. Різномаїття творів і жанрів, гарне оформлення видань свідчить про зростання уваги суспільства до джерела знань і мудрості, яким багато століть є книга.

Тепло привітали учасників книжкової виставки міський голова Запоріжжя Євген Карташов, представник Державного комітету з телебачення та радіомовлення України Ольга Жирякова, яка зачитала вітання голови Комітету Івана Чижа, представники видавництв інших регіонів.

Голова Запорізької обласної організації Спілки письменників України, відомий поет і письменник  Григорій Лютий відзначив, зокрема, велику допомогу місцевих органів влади у виданні творів запорізьких авторів. Тільки останнім часом за фінансової підтримки облдержадміністрації побачили світ твори письменника і дослідника Володимира Супруненка, Миколи Білокопитова.

Протягом трьох днів запоріжці і гості міста мають чудову нагоду ознайомитися і придбати новинки художньої, наукової, навчальної та дитячої книги.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди