"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі відкрилася регіональна книжкова виставка-ярмарок „Хортицькі джерела – 2004”

1 жовтня 2004 - 14:59

Голова облдержадміністрації Володимир Березовський у вітальному слові відзначив величезне значення сьогоднішньої події для духовного відродження Запорізького краю і всієї України. Адже письменники, поети, науковці спільно з книговидавцями та численними читачами мають добру нагоду поспілкуватися, порадувати людей новими художніми творами, науковою літературою, ілюстрованими підручниками. Рік від року зростає кількість видань запорізьких авторів.

Приємною прикметою „Хортицьких джерел” є постійно зростаюча популярність цієї книжкової виставки. Нинішнього року, наприклад, на виставці, яка відкрилася у приміщенні обласного музично-драматичного театру імені Магара, окрім господарів представили свої твори письменники і видавці понад десяти регіонів України – Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська та інших. Різномаїття творів і жанрів, гарне оформлення видань свідчить про зростання уваги суспільства до джерела знань і мудрості, яким багато століть є книга.

Тепло привітали учасників книжкової виставки міський голова Запоріжжя Євген Карташов, представник Державного комітету з телебачення та радіомовлення України Ольга Жирякова, яка зачитала вітання голови Комітету Івана Чижа, представники видавництв інших регіонів.

Голова Запорізької обласної організації Спілки письменників України, відомий поет і письменник  Григорій Лютий відзначив, зокрема, велику допомогу місцевих органів влади у виданні творів запорізьких авторів. Тільки останнім часом за фінансової підтримки облдержадміністрації побачили світ твори письменника і дослідника Володимира Супруненка, Миколи Білокопитова.

Протягом трьох днів запоріжці і гості міста мають чудову нагоду ознайомитися і придбати новинки художньої, наукової, навчальної та дитячої книги.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації