"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Сьогодні в прес-центрі облдержадміністрації пройшов брифінг з заступником генерального директора державного підприємства „Запорізький центр стандартизації, метрології та сертифікації” Сергія Верепи

5 жовтня 2004 - 15:20

Якість товарів тa послуг – запорука успішного розвитку економіки регіону. На цьому наголосив на брифінгу в прес-центрі облдержадміністрації заступник генерального директора державного підприємства „Запорізький центр стандартизації, метрології та сертифікації” Сергій Верепа.

„На початок 2004 року в Україні прийнято понад 1600 нових національних стандартів, які стосуються безпеки продуктів харчування, дитячих іграшок, побутових електроприладів, енергопостачання, повідомив доповідач - 517 з них погоджені зі світовими та європейськими стандартами.”

Якість продукції в значній мірі залежить від точності вимірів, зазначив С. Верепа. У нашій області експлуатується понад 200 початкуючих і 10 державних еталонів. Запорізький центр акредитований в Системі сертифікації УкрСЕПРО і має право на проведення робіт з сертифікації систем управління якістю. Продукція 30 запорізьких підприємств відзначена міжнародними сертифікатами якості.

Нинішнього року понад два десятки підприємств регіону беруть участь у щорічному всеукраїнському конкурсі „100 кращих товарів України”. Переможці будуть відомі у листопаді. Хоча проблем з якістю продукції і послуг ще чимало. Лише у цьому році Центром забраковано 331 партія товару. В основному це хліб, продукти харчування, алкогольні напої. Перевірялися оптові склади і самі підприємства.

Знати, яка продукція є якісною, а яка ні,  треба вчити майбутніх споживачів вже змалку. У цьому році вперше Запорізькій центр стандартизації, метрології і сертифікації вирішив провести серед школярів конкурс малюнка „Я хочу жити в якісному світі”. Пройде він вже у жовтні.

 

Прес- служба облдержадміністрації

Читайте також

Запоріжців відзначено державними нагородами з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 191 812 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 1 187 897 підтверджених випадків COVID-19

Он-лайн флешмоб «У єдності сила» об’єднав запоріжців з різних куточків області

Заходи з нагоди Дня Соборності України

Олександр Старух – на прямому зв’язку із запоріжцями

Робоча група по кар’єру представила свої перші напрацювання

Володимир Зеленський: 23 січня в Україні буде оголошено жалобу через трагедію в будинку для літніх людей у Харкові

Безпека людей у інтернатах – питання номер один!

Аварійні служби мають бути готові до різких змін погоди