Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

16 липня - День проголошення Декларації про державний суверенітет України

15 липня 2011 - 17:07

16 липня - День проголошення Декларації про державний суверенітет Україна

Шановні жителі Запорізької області!

 

Двадцять один рік тому Україна зробила рішучий крок до незалежності: була прийнята Декларація про державний суверенітет. Не всі до нього виявилися готовими, тому що звикли жити стереотипами.

Відповідно до Декларації, Українська РСР мала приступити до створення власної фінансової системи, озброєних сил і сил безпеки. Нову, незалежну державу будували майже з нуля. Було складно. Були розчарування.

І все ж ми впоралися з хаосом і власною розгубленістю!

У кожного є амбіції. І у нас, як у народу, теж. Мало хотіти бути незалежними. Необхідно прагнути цього, бути серед країн-лідерів, жити гідно. Сьогодні за кермом держави люди, які чітко розуміють, що для цього необхідно.

Шлях реформ, як будь-який шлях до успіху, тернистий. Але у нас достатньо досвіду, щоб використати цей шанс. Друге дихання обов'язково відкриється. Важливо відмовитися від звички перекладати відповідальність і сподіватись на чужу працю. За нерішучість будуть розплачуватися в майбутньому наші діти.

Щоб стати чемпіоном, спортсмену доводиться долати себе, підніматися після поразок і працювати, працювати, працювати.

До Дня Незалежності, у столиці нашої країни пройде виставка, на якій регіони представлять свої досягнення, і нам є чим пишатися, за що себе поважати. Ми набрали хороший темп, зобов'язані його зберегти і прискорити.

Єдності нам, терпіння, сили і віри у себе!

 

 

Голова Запорізької облдержадміністрації Борис Петров 

Читайте також

Російські безпілотники атакували цивільний транспорт у Запоріжжі: є загиблі та поранені

З початку року на водних об’єктах Запорізької області загинули 4 людини

Чи загрожує Запоріжжю холера: епідеміологи розповіли про літній моніторинг інфекцій

Врятувати життя за лічені хвилини: запорізька молодь опановує навички тактичної медицини

Як уберегти банківські картки від шахраїв та розпізнати дипфейк: новий серіал від Дія.Освіта

Загалом упродовж доби окупанти завдали 973 удари по 45 населених пунктах Запорізької області

Код свободи: у Запоріжжі відбувся обласний студентський квіз до Дня Конституції України

У Запоріжжі відкрили фотовиставку «Ми боронимо Запорізький край» до 30-річчя Конституції України

Ще один крок до безбар’єрності: створено повний переклад Конституції України українською жестовою мовою

30 картин до 30-річчя Конституції України: у Запоріжжі відкрили виставку «АРТ 96/26»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 857 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області