"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі на Набережній відбувся традиційний ярмарок до Дня міста

9 жовтня 2004 - 15:14

Урочисте відкриття ярмарку відбулося біля фонтану Перемоги на Набережній. Запоріжців і численних гостей міста в цей сонячний осінній день тепло вітали міський голова Запоріжжя Євген Карташов та голова облдержадміністрації Володимир Березовський.

Почався обхід нескінченних торгових рядів районних споживчих товариств, підприємств і організацій області, народних умільців, колективів художньої самодіяльності. Відвідувачів порадували творці 100-кілограмового торту, а чаєм напоїли з 300-літрового самовару. Кожен район міста і області пригощав запоріжців і гостей міста оригінальними наїдками і напитками, веселив різномаїттям виступів музик, співаків та танцюристів.

Разом з керівниками області і міста із задоволенням обходили торгові ряди поважні гості Покровського ярмарку – керівники міст Дніпропетровська, Харкова, Донецька та інших, народні депутати від Запорізької області, Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Яо Пеншен, а пізніше до них приєднався віце-прем’єр-міністр України Іван Кириленко, який спеціально прилетів до Запоріжжя. П’ятеро кращих механізаторів області отримали з рук віце-прем’єра ключі від новеньких колісних тракторів „Бєларусь”, які вони придбали на ярмарку за рішенням Уряду з 15-відсотковою знижкою від ринкової ціни.

Опівдні на великій сцені біля підніжжя фонтану „Райдуга” відбулося театралізоване свято. Вітання запоріжцям і гостям міста прем’єр-міністра України Віктора Януковича зачитав віце-прем’єр Іван Кириленко. Від себе додав, що Запоріжжя перетворюється у справжнє європейське місто, низький уклін передав трудівникам Запорізького краю, обласній і міській владі, які примножують здобутки нашої держави.

Сердечно вітав учасників ярмарку і гостей міста голова облдержадміністрації Володимир Березовський, який висловив щиру подяку організаторам ярмарку, насамперед представникам районних товариств споживчої кооперації, які привезли до Запоріжжя найрізноманітніші продовольчі товари, з фантазією оформили свої павільйони. Привітали присутніх міський голова Запоріжжя Євген Карташов, міський голова Дніпропетровська Іван Купліченко та інші.

Дипломами були відзначені кращі підприємці міста, цінні подарунки отримали кілька пар молодих, одружених у цей день, відбувся конкурс краси серед запоріжанок, виступи художніх колективів Запоріжжя. Учасники ярмарку відвідали відкритий в цей день новостворений парк „Вознесенівський”.

На Набережній і в центрі міста на площі Фестивальній увечері відбулися концерти майстрів естради. Завершилося свято міста великим феєрверком.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19