Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Бердянську вперше пройшли змагання з дріфту

18 липня 2011 - 16:21

Курортний Бердянськ давно вже став центром різноманітних фестивалів та шоу. Але змагання з дріфту, які проводяться в рамках Всеукраїнського автомобільного шоу «Tuningfest. DRIFT Edition» 16 липня завітали до столиці азовських курортів вперше. Захід відбувся за підтримки голови обласної державної адміністрації Бориса Петрова, мера міста Олексія Бакая та Запорізької молодіжної організації «Молоді регіони».

На вертолітному майданчику Бердянського аеропорту відбулося яскраве автомобільне шоу.  9-годинна програма передбачала не лише безпосередньо змагання у «їзді боком», але й показові виступи кращих українських дріфтерів на чолі з абсолютним чемпіоном України 2009-2010 років одеситом Олександром Гринчуком та майстрів стантрайдінгу з Києва, а також виставку тюнінгованих автомобілів та мотоциклів. Бажаючі мали змогу  на собі відчути, що таке контрольований заніс в  організованому  учасниками змагань «Дріфт-таксі».  Проте найбільше емоцій, як і належить, викликали самі змагання, що були влаштовані за олімпійською системою та принципом дріфт-дуелей.

Переможцем етапу став дворазовий абсолютний  чемпіон України Олександр Гринчук «Гріня», який підтвердив свій високий клас. Призерами змагань також стали одесити Денис Шамін та «Гангстер» Владислав Барбаш. Останній отримав також приз глядацьких симпатій та Кубок мера Бердянська. Повернувся із Бердянська з нагородою і запорізький майстер їзди на мотоциклі Олександр Омелюсик, який був визнаний переможцем у аерографії

Управління у справах преси та інформації

«Антилопи» з Вільнянська здобули перемогу на обласних фінальних іграх «Пліч-о-пліч»

Понад 50 дітей Запорізької області стали новими учасниками патріотичного руху «Байда»

Запорізька обласна державна адміністрація та CIVIC обʼєднали зусилля для захисту цивільного населення