Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

При створенні Запорізького дозвільного центру врахують міжнародний досвід

19 липня 2011 - 14:45

В обласній державній адміністрації відбулося перше засідання робочої групи з реалізації проектної пропозиції «Покращення дозвільних послуг на території Запорізької області», яке провів заступник голови ОДА Петро Гончарук. Захід відбувся за участю міжнародного експерта проекту PRISM Пола Мігуса та українського експерта з питань державної політики у сфері дозвільних послуг проекту PRISM Віталія Лисенка.

Цього місяця в області починається реалізація проекту «Покращення дозвільних послуг на території Запорізької області». Ця ініціатива обласної державної адміністрації була схвалена Канадським агентством міжнародного розвитку і реалізовуватиметься у рамках Проекту розробки та впровадження публічної політики в Україні (PRISM).

- Сьогодні та території регіону створено 25 дозвільних центрів. Однак тільки деякі з них працюють за принципом «єдиного вікна». Реалізація Проекту дозволить стандартизувати дозвільні процедури, підвищити кваліфікацію адміністраторів, а відповідно і змінити якість надання дозвільних послуг, що приведе до покращення бізнес-середовища в області, - пояснив заступник голови ОДА Петро Гончарук.

Ініціативу обласної влади підтримав і президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Петро Ванат, який висловив переконання в успішній реалізації Проекту.

Міжнародний експерт проекту PRISM Пол Мігус поділився з представниками дозвільних органів, які були присутні на нараді, досвідом та особливостями створення офісу з надання адміністративних послуг «Сервіс-Канада». Зокрема, щодо організації роботи у центрах, використанні засобів автоматизації, Інтернет-ресурсів.

Однак, не тільки міжнародний досвід буде врахований при реалізації Проекту. Як підкреслив Петро Гончарук, за принципом «єдиного вікна» в Україні вже працюють два офіси – у Вінниці та Харкові.

- У нашій країні вже є позитивний досвід роботи «прозорих» офісів, які працюють за принципом «єдиного вікна», тож можемо розраховувати на успіх у цій справі, - резюмував представник обласної виконавчої влади.

Також посадовець повідомив, що у Запоріжжі планується відкриття обласного єдиного дозвільного офісу вже у жовтні.

 

Довідково: Реалізація Проекту «Покращення дозвільних послуг на території Запорізької області» розрахована на 18 місяців. Бюджет складає 220 тис. канадських доларів.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних

«Сьогодні інформація щодо ГПВ більш позитивна, ніж зазвичай», – речниця Запоріжжяобленерго

Безоплатне відновлення зору: у Запоріжжі проводять сучасні операції із заміни кришталика

«Я мрію, щоб в Україні з’являлося більше можливостей для розвитку молодих людей», – голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей

Гранти на молодіжні проєкти: розпочався конкурс пропозицій