"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провели перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак і заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін

5 листопада 2004 - 13:55

Заслухавши і обговоривши доповідь начальника головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимира Янька, комісія затвердила фінансування заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій з резервного фонду обласного бюджету в сумі 190 тис. грн. Ці кошти підуть на вирішення проблем підтоплення Молочанська, Оріхова і Великої Білозірки.

Перевірка пожежними стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів житлово-комунального господарства області виявила чимало недоліків в цій роботі. Зокрема, в 70% будівель не працюють системи димовиведення, в 42% - пожежні крани, не обслуговується автоматична пожежна сигналізація. З цих причин у цьому році сталася 301 пожежа, загинуло 13 осіб. Найбільш складна ситуація склалася в Хортицькому, Орджонікідзевському, Комунарському районах Запоріжжя, містах Бердянську та Мелітополі.

Комісія зобов’язала Запорізький міськвиконком негайно виправити становище і доповісти про зроблене на наступному засіданні. Чекати, поки грім гряне ще раз, не варто. Ціна цих зволікань - людське життя і чималі матеріальні збитки.

З наступного тижня в області працюватиме комісія МНС України. Вона перевірятиме стан захисних споруд цивільної оборони, які включені до статутних фондів підприємств.

Вже сьогодні відомо, що ці об’єкти не готові або частково готові до використання їх в надзвичайних ситуаціях в Ленінському, Шевченківському, Орджонікідзевському районах Запоріжжя, Бердянську, Токмаку і Мелітополі. Подібні споруди в Розівському районі взагалі підтоплені. То ж виправляти становище треба негайно – такий висновок комісії.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19