"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулося засідання обласної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів і погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

3 листопада 2004 - 15:32

В ході засідання розглянуті два питання - про результати перевірки тих підприємств та організацій, які не своєчасно розраховуються з працюючими і про сплату фіксованого сільськогосподарського податку.

Щодо невиплаченої заробітної плати, то її сума на перше жовтня становила 30,1 млн. грн. Державною інспекцією праці у Запорізькій області протягом 9 місяців проведено понад 1400 перевірок на 972 підприємствах, установах та організаціях. Понад половина порушень законодавства стосується оплати праці. Керівники цих трудових колективів були притягнуті до відповідальності через суди. Винесено 454 судових рішень. Внаслідок вжитих заходів сума заборгованості на перевірених підприємствах зменшилася на 14 млн. грн. Але деякі підприємства , що вже мають заборгованість, продовжують її збільшувати. Комісія заслухала  керівництво Мелітопольського заводу продтоварів, фірму «Кронос» (Якимівка), які запевнили, що до грудня погасять борги.

Щодо фіксованого сільськогосподарського податку, то сплата його збільшилася і становить на перше жовтня 91,2 % проти 72 % в минулому році. Не мають боргу в Камя’янсько-Дніпровському, Розівському, Запорізькому районах. Навпаки низький рівень сплати у Чернігівському, Якимівському, Приазовському районах. Комісія доручила податковим інспекціям перевірити господарства-боржники. 

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також