Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Наявність проектів індустріальних парків – кращий спосіб залучення інвестицій

26 серпня 2011 - 11:02

Наявність проектів індустріальних парків – кращий спосіб залучення інвестицій

В області триває конкурс на кращий проект по створенню індустріальних парків, який стартував  третього серпня цього року. Згідно рішення членів конкурсної комісії прийом документів завершується першого вересня.

- Протягом півроку ми навчали представників райдержадміністрацій та  міських виконкомів створювати такі проекти. Території готові взяти участь у конкурсі та створити промислові зон, - прокоментував хід підготовки заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук.

Проте райони та міста області не поспішають надавати документи до «Запорізького регіонального центру з інвестицій та розвитку». Наразі у центрі зареєстровано всього дві заявки на участь у конкурсі – з Михайлівського району та один проект з Мелітопольського району та м. Мелітополь.

Та поки що допущено до конкурсу  тільки проект Михайлівського району, оскільки інші учасники не оформили належним чином пакет  документів.

- Участь у конкурсі у всякому випадку надає перевагу територіям, оскільки надалі вони  вже матимуть готові проекти створення індустріальних парків, а наявність таких зон  - один з кращих засобів залучення інвестицій та розвитку промисловості, - підкреслив Петро Гончарук. Також посадовець закликав керівництво районів та міст обласного значення активізувати роботу в цьому напрямку та слідкувати, щоб до заявки на участь було додано повний пакет документів.

Довідково: Документи для участі у конкурсі подаються до державної установи «Запорізький регіональний центр з інвестицій та розвитку» та на електронну адресу zp_invest@ukr.net. Копії документів надсилаються на електронну адресу управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ОДА: uzez@zp.ukrtel.net. 

Для участі у Конкурсі надаються такі документи: заявка на участь у конкурсі на кращий проект по створенню індустріальних парків у Запорізькій області в 2011 році (додаток 1); проект по створенню індустріального парку в Запорізькій області (далі – Проект) (додаток 2); довідка про правовий статус земельної ділянки; витяг про обмеження (обтяження) на земельну ділянку; попереднє погодження державних та комунальних служб щодо можливості підключення водопостачання до земельної ділянки, газозабезпечення, електромереж, телекомунікацій, висновок щодо фактичної потужності мереж; попередні розрахунки відповідних органів щодо підведення водопостачання до земельної ділянки, газозабезпечення, електромереж, телекомунікацій, розрахунки щодо створення інфраструктури індустріального парку (у разі наявності); лист-повідомлення відповідного органу місцевого самоврядування щодо можливого співфінансування Проекту із зазначенням його обсягу (у разі наявності).

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Ранок під вогнем: ворог пошкодив 14 багатоповерхівок у Запоріжжі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.01.2026

Синергія влади та громадського сектору: як в Запоріжжі допомагають евакуйованим

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1434-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 804 удари по 32 населених пунктах Запорізької області.

Об’єднані знаннями та любов’ю до рідної мови: у Запоріжжі пройшов обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Зі шкільного класу – на всеукраїнський п’єдестал: у Запоріжжі відзначили призерів «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з шахів

Культура без бар’єрів: розвиток доступності культурних закладів в Україні

Від теорії до практики: як «Захист України» готує старшокласників і старшокласниць до реальних викликів

Пам’ять через людські історії: у Запоріжжі вшанували пам’ять жертв Голокосту

Світ пам’ятає: Запоріжжя долучилося до вшанування пам’яті жертв Голокосту

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1433-го дня війни